Dezenfektan Standları Toplu Alımlarda İnanılmaz Fiyatlar !

İmalatını Yapmış Olduğumuz Dezenfektan Standları, Hijyen Noktaları Toplu Alımlarda En Uygun Fiyat Garantisi.

Dezenfektan Standları Hijyen Noktaları

Pedallı dezenfektan standı, Sensörlü dezenfektan standı, Dirsek temaslı dezenfektan standları cafe ve restoranlar gibi halka açık hizmet veren işletmelerin kapı girişleri için tasarlanmıştır.

Covid 19 salgını sonrasında cafelerin, restoranların açılmasından sonra Sağlık Bakanlığının yayınlamış olduğu bildirgede temassız dezenfektan standları işletmelerin girişlerinde olması gerektiğini bildirmiştir.

İmalatını yapmış olduğumuz dezenfektan standları hijyen noktaları standlarımız Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ‘nın yayınlamış olduğu 14 kural yazılıdır.

Dezenfektan Standı

Pedallı El Dezenfeksiyon Standı

Pedallı dezenfektan standı, mekan girişleri, iç mekanlarda kullanabileceğiniz üzerinde 14 kural yazılı ayak basmalı hijyen dezenfektan standı. Ayak ile pedala basarak dezenfektan püskürterek ellerinizi dezenfekte sağlanabilmektedir. Pedallı dezenfektan standı dilerseniz firma logosu eklenerek de kullanılabilmektedir. Logunuzu mail yada whatsaap ilgili bölümden yükleyebilirsiniz. Avrupa Misting güvencesi ile telefon ile sipariş verebilirsiniz. 

 

PEDALLI EL DEZENFEKTE STANDI
El dezenfektan standı hijyen noktası

Dirsek Temaslı El Dezenfeksiyon Standı

Ellerin dezenfekte edilmesi amacıyla kullanılan dezenfektan standı, üzerinde takılı bulunan dirsek aparatlı dezenfektan verici dispenser okullar ve misafirlerinizin ellerini kolaylıkla dezenfekte edebilmesi için geliştirilmiş bir hijyen noktası standıdır.Hijyen noktası standına kurumunuzun ya da firmanızın logosu ile istediğiniz tasarım digital baskı olarak uygulanabilir.Böylelikle başta corona covid 19 virüsü ve diğer virüs ve bakterilerden sevdiklerinizi, müşterilerinizi ve çalışanlarınızı korurken aynı zamanda dezenfekte ve hijyen konusunda farkındalık yaratmış olursunuz.

Fiyat 259.00₺

Sensörlü El Dezenfeksiyon Standı

1000 ml kapasite, Sprey hacmi :2-6 ml, Kızıl ötesi sensör, Düşük pil uyarı sistemi, Sızıntı engelleme özelliği, 4 adet büyük boy pil veya adaptörle çalışabilme, Değiştirilebilir pompalar sayesinde köpük ve sabun dispenseri olarak kullanabilme özelliği. 

Fiyat 850.00₺

Otomatik sensörlü el dezenfektan standı

İstanbul içi aynı gün teslimat

7/24 İletişim Hattı

Yurt İçi Uygun Fiyat Düşük Ücretli Gönderim 9.99 ₺

Sağlık bakanlığı yayınlamış olduğu hijyen önlemleri doğrultusuda işletmelerin cafe, restoran, berber kuaför gibi mekanların kapı girişleri için tasarlanmış olan metal aksamlı temassız dezenfektan standları en uygun fiyat avantajı ile işletmelerin hizmetine sunulmuştur.

Dezenfektan standları içersinde antiseptik dezenfektan sıvısı hediye olarak gönderilecektir kullanmış olduğumuz sıvıları 5 litrelik paketlerde satın alabilirsiniz solüsyon sıvıları dünya sağlık örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylı sertifikalı ürünlerdir.

 

Dezenfektan Standı, Hijyen Noktasi 1 Litre Dezenfektan Hediyeli !

Sipariş vermiş olduğunuz dezenfektan stanlarımız 1 litre el dezenfaktanı solüsyon ile dolu göndermekteyiz. Dilerseniz 5 litre el dezenfektan solüsyonunu 149 ₺ satın alabilirsiniz.

El dezenfektan solüsyonlarımız Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü onaylı olup sertifikalı ürünlerdir.