Bahçe Soğutma ve Serinletme Sistemi

Avrupa Misting Bahçe soğutma sistemleri yıllardır dış mekan soğutma uygulamalarında kullanılmaktadır. Bu sistemler, nispi nemde gözle görülür bir artış olmadan 15 dereceye kadar soğutma sağlayabilir. Bahçe soğutma ve serinletme sistemi açık hava sisleme sistemleri için ihtiyaç duyulan alanlar; Restoranlar,  parkları, oteller ve tatil köyleri, arenalar, tenis kortları, golf tesisleri, çeşmeler, şelaleler, verandalar, açılır kapanır tenteli bölümler, teraslar ve daha fazlasını içerir.

Bahçe Soğutma ve Serinletme Sistemi Çalışma Prensibi

Avrupa Misting Bahçe Soğutma ve Serinletme Sistemi şebeke hattından alınan suyu mekanik filtrelerden süzerek kireç ve mikroptan arındırır. 1000 PSI basınç üreten yüksek basınçlı pompa ile 70 / 150 bar basınç ile açılan özel olarak tasarlanmış nozullara suyu moleküllere ayrıştırarak püskürtür.  Çapı 5 mikron kadar küçük olan su damlacıkları sıcak hava ile temas ederek ısıyı emer ve kaybolur. Bu seviyede, ‘flaş buharlaşması’ ortam sıcaklığını düşürür. Bu işlem soğutma yapmanın yanı sıra püskürtülen soğuk buhar otantik bir görünümü olmakla birlikte keyifli bir ortam oluşturulur.

Bahçe Soğutma ve Serinletme Sistemi Faydaları

Herhangi bir açık hava soğutma sisteminde olduğu gibi,  bahçe Soğutma ve serinletme sisteminde  genel etkinliği mevcut sıcaklığa, nem seviyelerine ve hava değişim oranına bağlı olacaktır. Yüksek sıcaklıklarda (40 derecenin üstünde) ve düşük nem seviyelerinde (% 50’nin altında), sis sistemi sonuçları, özellikle bahçe içinde sürekli hava değişimi olduğunda dramatik olabilir. Taze gelen hava, nem seviyelerinde rahatsız edici bir artışa neden olmadan hızla soğutulur. Herhangi bir evaporatif soğutma işleminde olduğu gibi, daha fazla nem buharlaşırsa, sistemler dış ortam soğutma kapasitesi artar. Avrupa Misting, Bahçe Soğutma ve Serinletme Sistemi Faydaları iklim kontrolündeki en son yeniliktir ve evaporatif soğutma ve açık hava soğutma uygulamaları için idealdir. Bu ünitelerin benzersiz tasarımı nedeniyle, hem iç hem de dış mekan uygulamaları için kullanılabilir.

Bahçe Soğutma ve Serinletme Sistemi ortam sıcaklığını 10 15 derece düşürür.

Ön hatlı sistem çevredeki insanlar için oldukça dikkat çekicidir.

Bahçede tozu bastırır oluşumuna izin vermez.

Kanatlı Haşereleri Uzak tutar.

Kötü kokuları uzak tutar.

Diğer sistemlere nazaran daha ekonomik Performans açısından yüksek verimlidir.

Flaşh buharlaşma tekniği kullanıldığı için taklit emitasyon ürünlerde görülen ıslatma, damlatma, yanma, patlama, verimsiz buhar kesinlikle olmaz.

Sisteme ek olarak takılan dozaj pompası ile bahçeye dilediginiz kokuyu opsiyonel olarak verilebilir.

Pompa ve vantilatörlerimiz 2 yıl boru ve bağlantı konnektörleri ömür boyu garanti kapsamındadır.

Bahçe Soğutma ve Serinletme Sistemi Projelendirme Kurulum

Avrupa Misting ücretsiz olarak sunduğumuz keşif sonrasında kullanılacak olan tüm ürünler netleştirilerek projelendirilir hizmet içeriği ve kullanılan parçalar açık Teklif usülü müşterilerimizle paylaşarak hizmet içeriği net ve şeffaf hale getirilir.

Bahçe Soğutma ve Serinletme Sistemi

KEŞİF

Müşterilerimizin ihtiyaçları; açık alan serinletme, endüstriyel soğutma, nemlendirme veya sis efekti olarak değişiklik gösterebilmektedir.

PROJELENDİRME

İmal ettiğimiz ürünler ve taahhüt grubuna giren işler, makine mühendislerimiz tarafından bilgisayar destekli yazılımlar kullanılarak titizlikle projelendirilmektedir.

TEKLİF

Yaptığımız keşif/proje çalışmaları sonucu vereceğimiz ürün ve hizmetler yazılı teklif usulüyle müşterilerimize sunularak hizmetin içeriği şeffaf ve net bir hale getirilir.

BAYİ YÖNLENDİRME

Farklı coğrafi bölgelerde hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla distiribütorlük ve temsilcilikler verilmektedir.

TEKNİK SERVİS

Yetkili servis başvuruları için, servis adaylarının direk olarak firmamızla temasa geçmeleri gerekmektedir.

EĞİTİM

Avrupa Misting bütün eğitim hizmetlerini herhangi bir ücret talep etmeksizin gerçekleştirir.

Bu gönderiyi paylaş