Havuz Sisleme Sistemi

Havuz Sisleme Sistemi, Avrupa Misting, en son yeniliği temsil ediyor . Bu patentli konsept (Türkiye Patenti No. 7,334,743 B2), su bazlı herhangi bir projeyi önemli ölçüde artıracak benzersiz bir su özelliği sistemidir.

Havuz sisleme sistemi Avrupa Misting 1000 PSI pompa modülünü ve özel olarak tasarlanmış prefabrik nozulları montajlarını kullanır. Sistem tamamlandığında, herhangi bir su sistemi projesi benzersiz ve mistik bir deneyime dönüştürülebilir.

Havuz Sisleme Sistemi Çalışma Prensibi

Avrupa Misting Havuz Sisleme Sistemi tertibatları, özel olarak tasarlanmış  nozul tertibatı kullanılarak monte edilir. Bu bağlantı sistemi, memenin girintili yerleşimini sağlarken, sistemin su özelliğinin yanına gömme monte edilmesini sağlayacaktır. Bu kurulum yolu, sis nozullarını neredeyse görünmez kılıyor.

Buna ek olarak, nozulları su hattının hemen üstüne yerleştirerek ve yatay olarak yönlendirildiğinde, sis, suyun yüzeyinde dönerek dramatik ve sürekli değişen bir panorama yaratır.

Tüm yüksek basınçlı sis sistemlerinde olduğu gibi , FogDeck sistemi de su özelliğinin çevresi etrafında artık soğutma sağlayacaktır. Bu daha rahat, daha keyifli hale getirecek ve müşteriler bölgeyi daha karlı hale getirecek.

Havuz Sisleme Sistemleri Farklı Alanlarda Kullanılabilir

Havuz sisleme sistemlerinin çeşitli mekanlarda kullanılabilmesi için farklı olarak tasarlanmıştır. Bazı, alanlarda hem sis efekti yapmak için hemde soğutma yapmak için geliştirilmiştir. Örnegin havuz sis efekti olucak alan bir restoranın bahçesinde ise restoranın müşterileri hizmet veren yarı açık, yada tam açık alanı vantilatörlü sistemle entegre edilerek soğutma sağlayabilir. Havuz sisleme sistemi çalışırken açık alan soğutma yaparak hizmet kalitesini artırarak müşterilerinize farklı bir deneyim sunmuş olursunuz. Havuz sisleme sistemi ile 100 m3 alandan 10000 m3 kare alana kadar uzatılabilir kullandıgımız yüksek basınçlı pompa ve aparatlar 24 saat performans sağlamak için geliştirilmiştir.

Havuz Sisleme Sistemi Alırken Dikkat Edin

Havuz sisleme sistemi veya buğulanma sistemi satın almak için araştırma yapıyorsanız, kullanılacak olan pompanın barına, önerilen sisleme memelerinin sayısına ve pompanın gücüne, hızına ve menşeine dikkat edin. Bu faktörlere odaklanarak, soğutma, dekor veya sahip olabileceğiniz diğer ihtiyaçlar için en uygun sistemi daha kolay seçebilirsiniz.

Havuz Sisleme Sistemi Projelendirme ve Kurulum

Bu sistem, kanıtlanmış teknolojiyi ve Avrupa Misting pompa ünitesini birleştirerek yıllar boyunca kaliteli sis etkisi sağlayacaktır. Ücretsiz olarak sunduğumuz Keşif çalışmamız sonrasında uygulama alanında kullanılacak malzemeler netleştirilerek fiyatlandırılır hizmet içeriği ve kullanılacak olan tüm ürünler Açık teklif usulü müşterilerimize sunularak hizmet içeriği net ve şeffaf hale getirilerek hızlı bir şekilde kurulumu sağlanır.

Havuz Sisleme Sistemi
Havuz Sisleme Sistemi
Havuz Sisleme Sistemi

KEŞİF

Müşterilerimizin ihtiyaçları; açık alan serinletme, endüstriyel soğutma, nemlendirme veya sis efekti olarak değişiklik gösterebilmektedir.

PROJELENDİRME

İmal ettiğimiz ürünler ve taahhüt grubuna giren işler, makine mühendislerimiz tarafından bilgisayar destekli yazılımlar kullanılarak titizlikle projelendirilmektedir.

TEKLİF

Yaptığımız keşif/proje çalışmaları sonucu vereceğimiz ürün ve hizmetler yazılı teklif usulüyle müşterilerimize sunularak hizmetin içeriği şeffaf ve net bir hale getirilir.

BAYİ YÖNLENDİRME

Farklı coğrafi bölgelerde hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla distiribütorlük ve temsilcilikler verilmektedir.

TEKNİK SERVİS

Yetkili servis başvuruları için, servis adaylarının direk olarak firmamızla temasa geçmeleri gerekmektedir.

EĞİTİM

Avrupa Misting bütün eğitim hizmetlerini herhangi bir ücret talep etmeksizin gerçekleştirir.

Bu gönderiyi paylaş