soğutma kulesi ön soğutma sistemleri

Avrupa Misting Soğutma Kulesi ön soğutma sisleme sistemi, yaz aylarında yüksek sıcaklık nedeni ile performansı  düşen soğutma kulelerin verimini artırmanın yanı sıra soğutma kulelerin daha kolay soğutma yapmasını ve elektrik faturalarınızı düşük tutmak için tasarlanmıştır.

Yaz aylarında, bir soğutma ünitesinin soğutma kapasitesi kabaca yüzde 14 ila 15 oranında azalmakta ve güç çekişi yüzde 31 oranında artmaktadır ve yaz mevsiminde dışarıdaki hava çok sıcak olduğu için, kondenser serpantinin ve kompresörün sıcak havayı soğutmak için klima ünitesinin içine yerleştirilmesi daha fazla zaman alır. Dışarıdan gelen hava ne kadar soğuk olursa soğutma kulelerinin performansı verimi o kadar iyi olacaktır.

Soğutma Kulesi ön soğutma sisleme sistemi motor ünitesinin etrafındaki havayı çabucak soğutmak için özel olarak tasarlanmıştır. Diğer bir deyişle, ön soğutma sistemi , üniteye giren sıcak havayı soğutur. Bu nedenle, kondenser fanı emilen hava 15 ila 20 derece daha soğuk olur.

Soğutma Kulesi Ön Soğutma Sisteminin Faydaları

1. Soğutma kulesi ön soğutma Sisleme sistemi soğutma ünitenizin dışında bir ön soğutma havası sistemi kurarak, kondenser serpantinine giren havanın serin olmasını sağlayın, böylece A / C’nin tesisinizi soğutması için daha az zaman harcarsınız, böylece Optimum oda soğukluğana ulaşırsınız.

2. Çalışmalar, işletme maliyetinin yüzde 40 ila 60’ının klima gibi elektrikli cihazlardan olduğunu göstermektedir. Bununla birlikte, bir ön soğutma klimalı sis sistemi ile, ideal oda sıcaklığını hızlı bir şekilde elde edebilirsiniz. Bu, A / C’nizin çalıştırılması için daha az enerji gerektirdiği ve böylece büyük enerji tasarrufu ve düşük faturalar anlamına geldiği anlamına gelir.

3. Soğutma Kulerleri ünitesinin azaltılmış çalışma süresi, kondenserin daha uzun ömürlü olmasını ve ömrünün uzamasına katkıda bulunur.

• Ultra ince Sis nozulları ile düşük su kullanımı

• Yaz Elektrik faturasında% 30’a varan tasarruf sağlar –

• Çevre Dostu ve Verimli –

• Hızlı ve Kurulumu kolay –

• Sistem daha büyük üniteler için genişletilebilir

Soğutma Kulesi Ön Soğutma Sisleme Sistemi Çalışma Prensibi

Soğutma kulesi Ön soğutma Sisleme Sistemi Şebeke hattından alınan suyu mekanik filtrelerden süzerek mikrop ve kireçlerden arındırır, yüksek basınçlı pompa ile özel olarak tasarlanmış sis püskürtücü nozullar suyu pulvarize ederek 5 mikronda daha ufak parçalar halinde soğutma kulesi hava emiş fanlarına püskürtür dışarıdan emilen havayı 10 15 derece soğutarak soğutma kulelerinin verimini artırarak enerji tüketimi minimum seviyelere çeker, soğutma kulelerinin ünitesinin ömrünü uzatır.

Soğutma Kulesi Ön Soğutma Sisleme Sistemi

KEŞİF

Müşterilerimizin ihtiyaçları; açık alan serinletme, endüstriyel soğutma, nemlendirme veya sis efekti olarak değişiklik gösterebilmektedir.

PROJELENDİRME

İmal ettiğimiz ürünler ve taahhüt grubuna giren işler, makine mühendislerimiz tarafından bilgisayar destekli yazılımlar kullanılarak titizlikle projelendirilmektedir.

TEKLİF

Yaptığımız keşif/proje çalışmaları sonucu vereceğimiz ürün ve hizmetler yazılı teklif usulüyle müşterilerimize sunularak hizmetin içeriği şeffaf ve net bir hale getirilir.

BAYİ YÖNLENDİRME

Farklı coğrafi bölgelerde hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla distiribütorlük ve temsilcilikler verilmektedir.

TEKNİK SERVİS

Yetkili servis başvuruları için, servis adaylarının direk olarak firmamızla temasa geçmeleri gerekmektedir.

EĞİTİM

Avrupa Misting bütün eğitim hizmetlerini herhangi bir ücret talep etmeksizin gerçekleştirir.

Bu gönderiyi paylaş