su püskürtme sistemi
SU PÜSKÜRTME SİSTEMİ

Ücretsiz Keşif ve Fiyatlandırma İçin Bizi Arayın!

su püskürtme sistemi

Su Püskürtme Sistemi Kullanım Alanları

Kafeteryalar, restoranlar, bahçeler, teraslar, açık alanlar, dış mekanlar, festivaller, fabrikalar, çiftlikler, ahırlar, açık hava etkinlikleri, festivaller, villalar, kapalı alanlar, atölyeler, tatil köyleri, endüstriyel alanlarda nemlendirme sistemleri olarak kullanabilirsiniz.

Yüksek Verim, Yüksek Kalite, Yüksek Basınç

Avrupa Misting, Kafeterya, restoran, bahçe, otel, fabrika, açık alanlar için yüksek basınçlı su püskürtme sistemleri tedarikçisidir. 10 yılı aşkın deneyime sahip profesyonel bir su püskürtme sistemi tedarikçisi olan Avrupa misting, profesyonel sisleme sistemlerinden açık alan serinletme, nemlendirme, buharlı vantilatör, için özel tasarımlı çözümlere kadar geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır .

Su püskürtme sistemi ayrıca soğutma, nemlendirme ve toz kontrolü açık alan serinletme, buharlı vantilatör, cafe buharlı vantilatör, sanayi tipi vantilatör,koku kontrol uygulamalarına yönelik sis sistemi ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi içermektedir. Bu sistem özellikleri ve performans özellikleri, uygulamalar altındaki açılır menüde listelenen ögelere tıklayarak incelenebilir .

su püskürtme sistemleri

Su püskürtme sistemi çeşme hattındaki suya mekanik filtre ile suya temizleyerek, yüksek basınçlı pompa aktarır. Pompa suyu 70 / 120 bar basınç aralığı özel olarak tasarlanmış nozulları zorlayarak suyu 0.5 mikron çapında yani buhar zerreciklerinde ortama püskürtür, havaya dağılan soğuk buhar zerrecikleri hava sıcaklığının 5 ile 15 derece buharlı vantilatör entegre edilerek 20 dereceye kadar havanın serinletilmesini sağlar.

Ekonomik!

Tüketilen su miktarı az maliyeti diğer sistemler ile kıyaslandığında daha ekonomik olması, açık alan serinletme hususunda alternatifi etkisi hızlı ve yüksek olduğu için bir çok alanda yaygın olarak kullanılmasına sebep olmuştur.

Su Püskürtme Sistemi Dikkat Çekici, Eğlenceli

Püskürtülen su buharına led ışıklandırma yapılarak gör sis efekti oluşturulabilir. Su haznesine eklenen hoş koku ile ortama hoş koku püskürtü bilirsiniz, su püskürtme sisteminin bir diğer avantajı ise sinek ve sivri sinek gibi haşereleri uzak tutar ferah bir ortam sunar.

su püskürtme sistemi

Su Püskürtme Sistemi ve Ürün Yelpazemiz

Ürün yelpazemiz standart ve özel pompa tasarımlarını içermektedir. Pompa seçimi, değişken frekanslı sürücü, 1 faz veya 3 faz voltaj, çoklu bölge, uzaktan kontrol yeteneği ve mevcut kontrol cihazlarıyla entegrasyon ve düşük voltaj sinyalizasyonu gibi kapsamlı bir özel pompa ilavesi listesi sunar.

Ürün yelpazemiz ayrıca sanayi tipi vantilatör, 303 paslanmaz çelik borular, yüksek basınçlı pompa, damlamaya karşı yüksek hassasiyet nozullar, tescilli bir soğutma ve nemlendirme buharlı vantilatör, özel nem ve sıcaklık kontrol cihazları ve hem standart hem de temizlenebilir su püskürtme nozulları içerir . Tüm ürünlerimiz, ürünler altındaki açılır menüde listelenen belirli ögelere tıklayarak görüntülenebilir .

Su Püskürtme Sistemi Pompalar

Sisleme pompaları ve sis sistemleri için hem ticari hem de endüstriyel kullanımlar için deneyimli olan Avrupa Misting uzmanları sorularınızı cevaplayabilir ve kendi projeniz için sistem tasarımı yardımı sağlayabilir.

Bize Ulaşın

Avrupa Misting müşteri memnuniyeti benimsemiştir. Neye ihtiyacınız olduğunu göremiyorsanız veya sisteminizle ilgili sorularınız varsa, yalnızca 0212 699 8724 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri Bölümümüzü arayın.

Bu gönderiyi paylaş