Bahçe Soğutma ve Serinletme Sistemi

Bahçe soğutma ve serinletme sistemleri Bahçe sogutma sistemleri Bahçe sogutma sistemleri (2)

Avrupa Misting Bahçe soğutma sistemleri yıllardır dış mekan soğutma uygulamalarında kullanılmaktadır. Bu sistemler, nispi nemde gözle görülür bir artış olmadan 15 dereceye kadar soğutma sağlayabilir. Bahçe soğutma ve serinletme sistemi açık hava sisleme sistemleri için ihtiyaç duyulan alanlar; Restoranlar,  parkları, oteller ve tatil köyleri, arenalar, tenis kortları, golf tesisleri, çeşmeler, şelaleler, verandalar, açılır kapanır tenteli bölümler, teraslar ve daha fazlasını içerir.

Bahçe Soğutma ve Serinletme Sistemi Çalışma Prensibi

Avrupa Misting Bahçe Soğutma ve Serinletme Sistemi şebeke hattından alınan suyu mekanik filtrelerden süzerek kireç ve mikroptan arındırır. 1000 PSI basınç üreten yüksek basınçlı pompa ile 70 / 150 bar basınç ile açılan özel olarak tasarlanmış nozullara suyu moleküllere ayrıştırarak püskürtür.  Çapı 5 mikron kadar küçük olan su damlacıkları sıcak hava ile temas ederek ısıyı emer ve kaybolur. Bu seviyede, ‘flaş buharlaşması’ ortam sıcaklığını düşürür. Bu işlem soğutma yapmanın yanı sıra püskürtülen soğuk buhar otantik bir görünümü olmakla birlikte keyifli bir ortam oluşturulur.

Bahçe Soğutma ve Serinletme Sistemi Faydaları

Herhangi bir açık hava soğutma sisteminde olduğu gibi,  bahçe Soğutma ve serinletme sisteminde  genel etkinliği mevcut sıcaklığa, nem seviyelerine ve hava değişim oranına bağlı olacaktır. Yüksek sıcaklıklarda (40 derecenin üstünde) ve düşük nem seviyelerinde (% 50’nin altında), sis sistemi sonuçları, özellikle bahçe içinde sürekli hava değişimi olduğunda dramatik olabilir. Taze gelen hava, nem seviyelerinde rahatsız edici bir artışa neden olmadan hızla soğutulur. Herhangi bir evaporatif soğutma işleminde olduğu gibi, daha fazla nem buharlaşırsa, sistemler dış ortam soğutma kapasitesi artar. Avrupa MistingBahçe Soğutma ve Serinletme Sistemi Faydaları iklim kontrolündeki en son yeniliktir ve evaporatif soğutma ve açık hava soğutma uygulamaları için idealdir. Bu ünitelerin benzersiz tasarımı nedeniyle, hem iç hem de dış mekan uygulamaları için kullanılabilir.

  • Ortam sıcaklığını 10-15 derece düşürür. Hijyeniktir, ortam oksijen seviyesini yükselterek ferahlatır.
  • Ön hatlı sistem çevredeki insanlar için oldukça dikkat çekicidir. Üstelik dışarıdan gelen sıcak havayı engeller soğuk hava perdesi oluşur.
  • Sistemin çalıştığı bahçede tozu, poleni bastırır oluşumuna izin vermez.
  • Sinek sivrisinek gibi, kanatlı haşereleri uzak tutar.
  • Kötü kokuları bastırır, Sistem su haznesine katacağınız hoş koku ile ortam kokulandırması yapabilirsiniz.
  • Yüksek basınç flaş buharlaşma tekniği kullanıldığı için taklit emitasyon ürünlerde görülen ıslatma, damlatma, yanma, patlama, verimsiz buhar kesinlikle olmaz.
  • Sisteme ek olarak takılan dozaj pompası ile bahçeye dilediğiniz kokuyu opsiyonel olarak verilebilir.
  • Diğer sistemlere nazaran daha ekonomik Performans açısından yüksek verimlidir.
  • Pompa ve vantilatörlerimiz 2 yıl boru ve bağlantı konnektör ömür boyu garanti kapsamındadır.

Bahçe Soğutma ve Serinletme Sistemi Projelendirme Kurulum

Bahçe soğutma sistemleri uzman personelimiz tarafından uygulama alanına yapacağımız ön keşif sonrasında kafe için ideal sistem belirlenerek projelendirilir. Kafe serinletme sistemi işletmeye ayrıca lıklı entegre edildiği için kullanılacak olan tüm ürünler hesaplanarak fiyat oluşturulur.

Bahçe soğutma sistemleri fiyatları

Üstelik hizmet içeriği veya kullanılan parçalar tek tek kalem alınarak müşterilerimize teklif usulü sunularak hizmetimiz net ve şeffaf hale getirilir, cafe serinletme sistemi en hızlı şekilde kurulumu sağlanır.

EKONOMİK

Sistemlerimiz Diğer Sistemlere Kıyasla Oldukça Ekonomiktir.

DÜŞÜK BAKIM

Minimum Bakım Sistemlerimiz Uzun Yıllar Sorunsuz Kullanabilirsiniz.

DAMLATMAZ

Yüksek Basınç ! Damlatmaya Karşı Yüksek Hassasiyet Flaşh Buharlaşma Tekniği !

Garanti

Sistemlerimiz Avrupa Misting Güvencesi İle ”2” Yıl Garanti Kapsamındadır.

Bazı referanslarımız ve uygulama videolarımız için bağlantılara tıklayarak izleyebilirsiniz.

Diğer Uygulamalarımız için Hızlı Bağlantılar: Nemlendirme SistemleriAçık Alan Serinletme SistemleriAçık Alan Isıtma Sistemleri. Cafe Serinletme Sistemleri. Cafe Isıtma Sistemleri. Ultrasonik NemlendirmeMantarhane Nemlendirme. Manav Reyonu Sisleme. Sisleme Nozul. Sisleme PompalarıBuharlı Vantilatör. Sulu VantilatörSanayi Tipi Vantilatör. Isıtıcılı Masa. Bahçe Soğutma Sistemleri.