Sanayi Tipi Vantilatör

Özellikle sıcak yaz mevsimlerinde kullanılan Sanayi tipi vantilatör normal ev tipi vantilatörlerden daha büyük ve güçlü olması sebebiyle sanayi tipi vantilatör yada endüstriyel vantilatör olarak adlandırılmıştır.
Sıcak yaz mevsimlerinde klima gibi soğutucu ünitelerin yetersiz olduğu ya da maliyetli olduğu açık alanlar, yarı açık alanlar, fabrika ortamları, cafeler, restoranlar, bahçeler, geniş hacimli alanlarda kullanıldığında oluşabilecek maliyeti hesaplandığında ne kadar uygun fiyatlı olduğu ortaya çıkacaktır.

Sanayi Tipi Vantilatör fiyatları

Boy oranlarına göre değişiklik göstermekte uygun ve ekonomiktir. Kullanımı oldukça kolaydır,uzaktan kumandalı seçenekleri ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır ayrıca kullanım ömrü boyunca herhangi bir bakım gerektirmez.
Cafe restoran hizmet sektörlerinde yaygın olarak kullanılan vantilatörler şık tasarımı ve güçlü motor güçleri en yüksek endüstriyel sınıfında yüksek performans gösterebilecek kapasiteye sahiptir.

Sanayi Tipi Vantilatör
Sanayi Tipi Vantilatör Özellikleri

Sanayi Tipi Vantilatör Özellikleri

Farklı boyut ve çeşitli özellikler ile ülkemizde üretilmektedirler mevcuttur. Sitemizde göreceğiniz ürünlerin tamamı Yerli Üretimdir, bütün ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.
Boyutları genelde 50 cm, 60 cm ve 75 cm kanat çapı ölçülerinde üretilmekte ve ölçü çaplarına göre üfleme güçlerinde farklılık gösterebilirler.ölçüleri dışında duvara monte edilebilir yada seyyar olarak kullanabileceğiniz ayaklı modelleri mevcuttur.

Başlıkları 90 derece açıyla otomatik olarak kullanabilir, dilediğiniz yönde tek tuşla durdurabilirsiniz. Aynı zamanda kafası manuel olarak aşağı ve yukarı olarak ayarlayabilirsiniz. Sanayi tipi vantilatör güçlü hava akışı ürettiği için sağlam kaliteli malzemeden üretilirler.

Sanayi Tipi Vantilatör Faydaları

Birçok fabrika ve diğer sanayi siteleri için kesinlikle gerekli olan hava ve gaz hareketini sağlar. Endüstriyel vantilatör ve üfleme, kapalı alanlarda havayı karıştırır, eskimiş ve kirli havayı temiz hava ile değiştirir. Birçok şantiyede ve ayrıca müşterilerin sıcak ve terli olduğu spor salonlarında birçok soğutma ve kurutma uygulamasında kullanılabilir. Endüstriyel vantilatör, yüksek ısı seviyelerini düşürdükleri ve klimalar çok pahalı olduğunda veya bir seçenek olmadığında hava durgunluğunu önleyen bazı fabrika ayarlarında önemlidir. Kaplıcalar, seralar ve banyolardaki nem seviyelerini azaltmaya yardımcı olurlar. Endüstriyel vantilatör ayrıca pişirme ve işleme uygulamalarında duman ve diğer kokuların giderilmesine yardımcı olur ve kimya endüstrisi ve otomotiv mağazalarındaki gaz dumanını düzenlemeye yardımcı olur. Sanayi tipi vantilatör buharlı soğutma sistemlerinde buharlı vantilatör olarak da kullanılmaktadır.

Sanayi Tipi Vantilatör Faydaları