Koku Kontrol Sistemi

Birçok endüstrinin koku kontrol sorunları vardır. Bu endüstrilerden bazıları, operasyonda kalmak veya ağır cezalardan kaçınmak için yerine getirilmesi gereken kurallara ve düzenlemelere sahiptir. Koku kontrolü sorunu veya koku kontrol sistemi gereksinimleri olduğunda, güvenebileceğinizi bildiğiniz bir çözüme ihtiyacınız vardır.

Avrupa Misting koku kontrol endüstrisinde, 1989 yılından beri yüksek basınçlı Misting teknolojisini kullanarak, artan koku sorunlarının çözümü için kanıtlanmış, etkili bir yöntem olarak iş yapan bir liderdir. Yüksek basınçlı sis endüstrisinin öncüsüyüz ve en zor koku zorlukları ve sıkı düzenleyici gerekliliklere sahip endüstriler için koku tutma konusunda uzmanız.

Yüksek basınçlı koku kontrol sistemleri bağımsız olarak test edilmiş ve katı atık arıtma tesisleri, atık transfer istasyonları, hayvansal atıkların mikrobiyal ayrışması, kenevir ekimi ve koku sorunlarıyla karşılaşan diğer endüstriler ile ilişkili kokuları ortadan kaldırdığı kanıtlanmıştır . Ayrıca, sistemlerimiz gıda üretimi, su arıtma, depolama sahaları, katı atık, parçalama, petrol ve gübre ile ilgili kokuları kontrol edebilir ve kontrol edebilir. Koku sorununuz ister  kapalı bir ortamda ister tamamen açık havada olsun, kokuyu kontrol etmeye yardımcı olabiliriz.

Avrupa Misting Koku Kontrol Sistemi Kokuyu Nasıl kontrol Ediyor?

İç ortamlarda, yüksek basınçlı Koku kontrol sistemleri, mevcut kanal veya fanlar üzerine meme halkaları ekleyerek, tüm çalışma alanını veya giriş / çıkış noktalarının çevresi boyunca uzanan hatları kapsayan bir matris oluşturarak kurulabilir. Tescilli koku kontrol karışımımız su besleme sistemine eklenir ve daha sonra basınçlı hale getirilerek ince bir sis oluşturur. Sis, koku kontrol karışımı karışımı ile salıverildiğinde, tesiste kokuyu tamamen etkisiz hale getiren bir dizi kimyasal reaksiyon meydana gelir. Sis, su damlacıklarını atomize eden yüksek basınçlı koku kontrol sistemimiz teknolojimiz sayesinde ekipmanlarda, ve insanlar veya zeminlerde ıslaklık yapmaz.

Gerektiğinde tesisin etrafından potansiyel olarak kaçabilecek kokuları gidermek için tesisin çevresine sis hattı ekleyerek tesis çevresinde bir dış cephe savunma sistemi oluşturabiliriz.

Açık Hava Koku Kontrolü

Açık iş sahaları için Avrupa Misting tesisin dış kısmında bulunan yüksek basınçlı sis hatları kullanılarak çevre koruma sistemi oluşturur. İç mekanlar için kullanılan aynı özel karışım, bir dizi kimyasal reaksiyonla kokuyu gidermek için çalışan ince bir sis oluşturmak için basınçlı su ile karıştırılır. Koku kontrol süreci, ister kapalı ister açık bir tesis olsun, aynıdır, ancak kurulum ve sistem gereksinimleri farklıdır.

Büyük dış alanlar veya çevre sis hatlarının montajının zor olduğu alanlar için Avrupa Misting , birkaç bin metrekareden 250.000 metrekareye kadar olan alanları tek bir yerden kapatabilmek için tasarlanan Avrupa Misting koku kontrol sistemi serisini sunuyor

Koku giderimi neden gereklidir?

Bazı endüstriler için, toplam koku giderimi, potansiyel sağlık ve çevresel kaygılardan dolayı bir gerekliliktir. İşler için ortadan kaldırmaya çalıştığımız daha yaygın kokulardan bazıları, Metan gazı, karbondioksit, amonyak, hidrojen sülfit ve metanlardır. Bu kokuları tedavi etmek, özellikle karbon dioksit ve metan ile ilişkili risklerin hem kokusuz hem de potansiyel olarak ölümcül olduğunu düşündüğünüzde, doğru yol önemlidir. Bir tessis sahibi olarak, çalışanlarınızın ve çevrenizin her zaman güvende olduğundan emin olmak size kalmış.

Koku Kontrol Sisteminde Neden Avrupa Misting?

Avrupa Misting Koku kontrol sistemi yüksek basınçlı sis endüstrisinin öncüsü olup, 2001 yılından bu yana faaliyet göstermekte olup, yeni ve etkin sis çözümlerini en kaliteli imalatla pazarlamaktadır. Tüm boyutlardaki ve koku sorunlarına sahip şirketlerin, üretimleriyle ilgili kokuları kontrol etmelerine yardımcı olduk. Patentli teknolojimiz ve bağımsız olarak test edilmiş ve doğrulanmış koku giderme sistemleri koku kontrolü endişelerinizi ortadan kaldırarak, işinize odaklanmanıza, kokuya değil. En karmaşık koku kontrol problemlerini bile çözmek için gerekli deneyime sahibiz ve sistemimiz daha uygun maliyetlidir ve genellikle piyasadaki diğer çözümlerle karşılaştırıldığında üstün sonuçlar üretir.

Toplam koku kontrol çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için, işiniz için ücretsiz Keşif ve  uygulama alanına özel entegre uygulamalarıyla koku kontrol sistemi projesi için bizi arayın.