Soğuk Hava Deposu Nemlendirme

Soğuk hava deposu nemlendirme sistemleri

Soğuk hava deposu nemlendirme sistemleri, soğuk odalarda ve soğuk depoda nem seviyesini optimum değeri oluşturur. Doğal çürüme sürecini uzatır, gıdanın tazeliğini daha uzun süre korur üstelik işletmenin kar marjını yükseltir.

Soğuk Hava Deposu Nemlendirme Sistemleri Nemli, Güvenli, Sağlıklı !

Depolarda ve soğuk odalarda yeterli nem oranının muhafaza edilmesi, gıdanın muhafazası için hayati önem taşır. Avrupa Misting soğuk hava deposu nemlendirme sistemleri , özellikle depolanan ürün türüne göre nem hava oranını ayarlayarak çürümeyi yavaşlatır. Üstelik yiyecek depolamayı iyileştirin ve kilo kaybını etkili bir şekilde önleyin . Kar marjlarını artırın ve atık hacmini azaltın .

Soğuk Hava Deposu Nemlendirme Sistemleri Nasıl Çalışıyor?

Sistemimiz şebeke hattına bağlanan su yumuşatan filtre yüksek basınçlı pompa 70/120 bar basınç aralığında depoların içerisine konumlandırılan sisleme nozulları 1-5 mikron zerreciklerde püskürtür. Periyodik olarak ultra hafif bir su sisi yayar. Ufacık boyutları nedeniyle, bu küçük su damlacıkları ıslanmadan buharlaşır. Ortam havasındaki nem ve serinliği muhafaza eder. Üstelik Dehidrasyonu azaltır ve ürün ağırlığını ve durumunu korur. Odadaki nem seviyesini otomatik olarak sağlamak için sistem ayrıca ultra hassas nem sensör ile desteklenmiştir! Dilediğiniz nem seviyesini kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

MEYVE VE SEBZE NEMLENDİRME

Meyve ve sebzeler büyük ölçüde sudan oluşur. Tazelik kaybı, temel olarak ürünün hızlı bir şekilde susuz kalmasına ve ayrıca suyun buharlaşmasına bağlıdır. Su, sebzelerin içerdiği değerler ile çevresindeki hava arasındaki fark nedeniyle buharlaşır. Bir nemlendirme sistemi sayesinde havadaki nem seviyesi optimum değerlerini yeniden oluşturarak dehidrasyon sürecini engeller.

BALIK ÜRÜNLERİ İÇİN. Balık ürünleri de %70’in Üzerinde ölçüsünde sudan oluştuğu için susuzluk yoluyla tazelik kaybına uğrar.

ET ÜRÜNLERİ İÇİN: Et dehidrasyona maruz kalır. Nemlendirme sistemlerimiz onları korumak veya tazeliğine devam etmek için uygun nem seviyesini doğal olarak sağlar. Kilo kaybı: -% 95 daha uzun tazelik azaltır dehidrasyon kilo kaybı: -%95.

Kurulum ve Fiyatlandırma

Soğuk hava deposu nemlendirme sistemleri özellikle uzman personelimiz tarafından uygulama alanına yapacağımız ön keşif sonrasında kafe için ideal sistem belirlenerek projelendirilir. Kafe serinletme sistemi işletmeye ayrıca lıklı entegre edildiği için kullanılacak olan tüm ürünler hesaplanarak fiyat oluşturulur.

SOĞUK HAVA DEPOSU NEMLENDİRME SİSTEMLERİ FİYATLARI

Üstelik hizmet içeriği veya kullanılan parçalar tek tek kalem alınarak müşterilerimize teklif usulü sunularak hizmetimiz net ve şeffaf hale getirilir, soğuk hava deposu nemlendirme sistemi en hızlı şekilde kurulumu sağlanır.

EKONOMİK

SİSTEMLERİMİZ DİĞER SİSTEMLERE KIYASLA DAHA EKONOMİKTİR.

DÜŞÜK BAKIM

MİNİMUM BAKIM SİSTEMLERİMİZİ UZUN YILLAR SORUNSUZ KULLANABİLİRSİNİZ.

ISLATMAZ

DAMLATMAYA KARŞI YÜKSEK HASSASİYET FLAŞH BUHARLAŞMA

GARANTİ

SİSTEMLERİMİZ AVRUPA MİSTİNG GÜVENCESİ İLE 2 YIL GARANTİ KAPSAMINDADIR. ÜSTELİK KULLANIM ÖMRÜ BOYUNCA YEDEK PARÇA VE SERVİS HİZMETİ

Diğer Hizmetlerimiz : Açık Alan Serinletme Sistemleri. Cafe Serinletme Sistemleri. Açık Alan Isıtma Sistemleri. Araç Dezenfeksiyon Sistemleri. Sisleme Sistemleri. Mantar Odaları. Su Püskürtme Sistemleri. Buharlı serinletme. Isıtmalı Masa