Cafe Isıtma Sistemleri

”Avrupa Misting” Cafe Isıtma Sistemleri cafe, restoran, fabrika, camii, bahçe, dış mekanlar için ısıtıcı serisini keşfedin! Doğalgazlı ve Elektrikli ısıtıcılar, ile en soğuk kış koşullarında bile dış mekanlarınızın keyfini çıkarın!

Cafe ısıtma sistemleri doğalgazlı ısıtma serisinde Boru tipi radyant ısıtıcı, Seramik radyant ısıtıcı, Sıcak hava üreteci, yüksek radyant verimine sahip uzaktan kumanda ile kademeli yanış kontrolü Elektrikli ısıtıcı serimizde duvar tipi ısıtıcı ve ısıtıcılı masa modelleri ile manuel ve uzaktan kumandalı kademe yanış seçenekleri ile dış mekanları ısıtıyoruz.

Doğalgazlı Cafe Isıtma Sistemleri

Cafe ısıtma sistemleri serimiz’de kapalı ve açık mekanlarınız için güçlü, verimi performansı yüksek doğalgazlı ısıtma sistemleri sunmaktayız montajı oldukça kolay olan doğalgazlı ısıtıcılar tek bir ünite ile 20 m2 alanı ısıtabilir, oda termostatı mekanı istenilen sıcaklık seviyesinde tutabilirsiniz. Uzaktan kumandalı yada kontrol panelli seçenekleri doğalgazlı kızılötesi teknolojisine sahip ısıtıcıları detaylı inceleyebilir ücretsiz keşif ve projelendirme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Cafe Radyant Borulu Isıtıcı

cafe borulu radyant isitici
Daha yüksek verim performansı, üfleme fanı ile enerji tasarruflu çalışma. Uzaktan kumanda ile kademeli yanış kontrolü L ve U tip asma seçenekleri Üfleme fanı ile kararlı ve dayanıklı yanış, kolay sökülebilir brülor alümirize edilmiş ısı ve olumsuz hava şartlarına korozyona dayanıklı çelik radyant borular. Yüksek ısı yansıtma özelliğine sahip alüminyum reflektörler. Duvar yada tavana yatay veya açılı montaj yapabilme imkanlı.

Cafe Isıtma Sistemleri Sıcak Hava Üreteci

sicak hava üreteci cafe isitma sistemleri dogalgazli
Kışın ısıtsın Yazın soğutsun  mevsim seçenekleri patentli ısıtma grubu ile en yüksek verim, soğukta ve sıcak oluşabilecek tüm korozyona karşı dayanıklı paslanmaz boru esanjörü. Elektronik gaz valfi ile ateşleme ve alev kontrollü. Yanmış gazın dışarı atımını sağlayan fanlı egzost sistemi, aksiyal sıcaklığı üfleme fanı hava yönlendirmesi içi n ayarlanabilir, yönlendirile bilir kanatlar yaz modunda yalnız üfleme seçeneği.

Özellik ; Tasarım ödüllü petekli sistem brülor, Antrasit gri ve krem renk seçenekleri, Üç kademeli modülasyon ve kumandadan sıcaklık kontrolü, Termostat bağlantısı gerektirmez uzaktan kumandalı üç kademeden istenilen sıcaklıklarda çalıştırılabilir. 46 db ‘db ses kompak boyutlar 24 kw 34,3 kw 44,5 kw üç farklı kapasite ”2 Yıl Garantili”

Cafe Camlı Seramik Isıtıcı

 

cafe isitma sistemleri camlı seramik isitici
Dekoratif plazma camlı radyant ısıtıcı, yüksek ışınım faktörü, kısa sürede ısınma kaliteli ve uzun ömürlü kolay montaj imkanı özel tasarlanmış alman teknolojisine sahip seramik petek başlar. Yüksek ısıya dayanıklı özel siyah renkli camlar özel tasarım yanma haznesi sayesinde konforlu ve ısı dağıtımı kullanım konforunu artıran üç kademeli yanış imkanı modern özel tasarımı bulunduğu her ortama ekstra dekoratif bir hava katar.

  Doğalgazlı Cafe Seramik Radyant Isıtıcı

restoran ve cafe isitma sistemleri dogalgazli seramik isitici
3 Farklı kademede yüksek ışınım faktörü, kısa sürede ısınma kaliteli ve uzun ömürlü, kolay montaj imkanı. Özel tasarlanmış Alman teknolojisine sahip seramik taşlar. Özel yanma odası sayesinde konforlu ve verimli ısıl dağılım, kullanım konforunu artıran üç kademeli yanış imkanı sağlar yüksek performans düşü enerji tüketimi ekonomik fiyatıyla hizmetinizdedir teknik özelliklerini teknik tablodan inceleyebilirsiniz.

Elektrikli Cafe Isıtma Sistemleri

Artık inanılmaz kızıl ötesi dış mekan ısıtıcılarına erişebilirsiniz. Soğuk kış döneminde müşterilerinize, misafirlerinize, çalışanlarınıza daha konforlu bir dış mekan deneyimi sunabilirsiniz. Bu zarif elektrikli ısıtıcılar, restoranlar, tatil köyleri ve oteller dahil olmak üzere çeşitli ortamlarda güzel bir şekilde çalışır ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak duvar tipi ısıtıcı ve masa altı ısıtıcılı farklı modelleri sunuyoruz.

Cafe Dış Mekan İnfrared Isıtıcılı Masa

Dış mekan ısıtıcılı masa

Isıtıcılı masa cafe, restoran gibi işletmelerin bahçe, açık alanları için tasarlanmış saatte 50 kuruş gibi tüketim maliyeti ile diğer ısıtma sistemlerine çok daha ekonomik ve verimlidir. Diğer ısıtma sistemlerine nazaran ısıtıcılı masa kurulumu oldukça basittir. Dilerseniz mevcut masa tablolarınızı monte edilebilir. Vücudun el ve ayaklarını ısıtma yapar, masada oturan müşteri veya misafirlerinizi eşsiz bir deneyim sunar.

Özel tasarımı ile ayrı bir masa yada ısıtıcıya gerek duymadan dış mekanlarda veya iç mekanlarda sorunsuz kullanabileceğiniz en ideal ısıtma ürünüdür. 360 c tüm etrafı ısıtır müşterileriniz yerlerinden kımıldamak bile istemeyecektir.

Elektrikli Duvar Tipi Isıtma Sistemleri

Açık alan elektrikli ısıtma sistemleri

İnfrared Isıtıcı Özellikleri ;
IR Tipi Helen İnfrared IR Adedi 2 IR Dalga Boyu 1,2 µm Toplam Güç(Watt) 3000, – Güç(Watt) 2000, -Güç(Watt) 1500 İnfrared Ömrü(Saat) 7000 Isıtma Alanı(m2) 18 Yanıtlama Süresi 0,8-1 saniye  Boyutlar (mmxmmxmm) 800x130x77 Max. Güç Yoğunluğu 54 W/CM IP Sınıfı IP65 Çalışma Gerilimi 235VAC/50Hz Garanti Süresi 2 YIL X”Cam Tüp Çapı 11 mm
GÖVDE ÖZELLİKLERİ
Cam Tüp Tipi Tek Tüp (ST) Kullanılan Malzeme Alüminyum Maksimum boy 355 mm Renk Özel Boya(Siyah) Çalışma pozisyonu Yatay / Dikey Güç Kablosu 3×2,5mm2 Filament Sıcaklığı 2200 °C
MONTAJ ÖZELLİKLERİ
Renk Sıcaklığı 2400 °K Uygulama Yüzeyi Duvar/Tavan Reflektör Tipi Altın Min.Montaj Yüksekliği 1500 Tel tipi Tungsten Maksimum Montaj Yüksekliği 3000 IR Başlık Tipi QIL6

Cafe Isıtma Sistemleri Fiyatları ve Kurulum

avrupa misting acik alan isitma sistemleri

Uzman personelimiz tarafından uygulama alanına yapacağımız ön keşif sonrasında mekan için en ideal sistem belirlenerek projelendirilir. Nemlendirme sistemi mekana özel entegre edildiği için kullanılacak olan tüm ürünler modeli hesaplanarak Cafe ısıtma sistemleri fiyat oluşturulur.

Cafe Isıtma Sistemleri Fiyatları

Hizmet içeriği ve kullanılan parçalar tek tek kalem alınarak yapılacak olduğumuz hizmetimiz müşterilerimize teklif usulü sunarız hizmetimiz net ve şeffaf hale getirilir, Cafe ısıtma sistemleri fiyat müşterimiz ile paylaşarak hızlı şekilde kurulumu sağlanır.

Ekonomik

Sistemlerimiz Diğer Sistemlere Kıyasla Oldukça Ekonomiktir.

Düşük Bakım

Minimum Bakım, Uzun Yıllar Sorunsuz Kullanabilirsiniz.

Kızıl Ötesi Isıtma

İnfrared Isıtıcı Flaş Isıtma Isının Temas Ettiği En Yakın Yere Isısını Yansıtır.

Garanti

Ürünlerimiz Avrupa Misting Güvencesi ile ‘2’ Yıl Garantili.