Cafe Isıtma Sistemleri

”Avrupa Misting” Cafe Isıtma Sistemleri. Cafe, restoran, fabrika, camii, bahçe, dış mekanlar için ısıtıcı serisini keşfedin! Doğalgazlı ve Elektrikli ısıtıcılar, ile en soğuk kış koşullarında bile dış mekanlarınızın keyfini çıkarın!

Cafe ısıtma sistemleri doğalgazlı ısıtma serisinde Boru tipi radyant ısıtıcı. Özellikle seramik radyant ısıtıcı, Sıcak hava üreteci, yüksek radyant verimine sahip. Ayrıca uzaktan kumanda ile kademeli yanış kontrolü. Üstelik elektrikli ısıtıcı serimizde duvar tipi ısıtıcı ve ısıtıcılı masa modelleri. Böylelikle manuel ve uzaktan kumandalı kademe yanış seçenekleri ile dış mekanları ısıtıyoruz.

Doğalgazlı Cafe Isıtma Sistemleri

Cafe ısıtma sistemleri serimizde özellikle kapalı ve açık mekanlarınız için güçlü. Verimi performansı yüksek doğalgazlı ısıtma sistemleri sunuyoruz. Ayrıca montajı oldukça kolay olan doğalgazlı ısıtıcı tek bir ünite ile 20 m2 alanı ısıtır. Oda termostatı mekanı istenilen sıcaklık seviyesinde tutar. Üstelik uzaktan kumanda yada kontrol panelli seçenekleri doğalgazlı kızılötesi teknolojisine sahip ısıtıcıları, detaylarını görebilirsiniz. Son olarak ücretsiz keşif ve projelendirme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Cafe Radyant Borulu Isıtıcı

Daha yüksek verim performansı, üfleme fanı ile enerji tasarruflu çalışma. Üstelik uzaktan kumanda ile kademeli yanış kontrolü. L ve U tip model asma seçeneği. Üfleme fanı ile karar ve sağlam ateşleme, hatta kolay montaj. Brülor alümirize edilen ısı ve olumsuz hava şartlarına korozyona dayanık çelik radyant boru. Yüksek ısı yansıtma özellikle sahip alüminyum reflektörler. Duvar yada tavana yatay veya açılı montaj yapabilme imkanlı.

Cafe Isıtma Sistemleri Sıcak Hava Üreteci

Kışın ısıtsın Yazın soğutsun  mevsim seçenekleri veya patentli ısıtma grubu ile en yüksek verim. Soğukta ve sıcak oluşan tüm korozyona karşı sağlam çelik boru. Elektronik gaz valfi ile ateşleme ve alev kontrollü. Özellikle yanan gazın dışarı atımını sağlayan fan egzost sistem. Aksiyal sıcaklığı üfleme fanı hava yönlendirmesi için, yönlendirile bilir kanatlar yaz modunda yalnız üfleme seçeneği.

Özellik tasarım ödüllü petekli sistem brülor.AyrıcaAntrasit gri ve krem renk seçenekli. Üç kademeli modülasyon veya kumandadan sıcaklık kontrolü. Ayrıca termostat bağlantısı gerektirmez. Üstelik uzaktan kumanda üç kademeden istenilen sıcaklıklarda çalıştır. 46 Db ‘db ses kompak boyutlar. 24 kw 34,3 kw 44,5 kw üç farklı kapasite ”2 Yıl Garantili”

Cafe Camlı Seramik Isıtıcı

Dekoratif plazma camlı radyant ısıtıcı, yüksek ışınım faktörü, kısa sürede ısınma kaliteli ve uzun ömürlü kolay montaj imkanı özel tasarlanmış alman teknolojisine sahip seramik petek başlar. Yüksek ısıya dayanıklı özel siyah renkli camlar özel tasarım yanma haznesi sayesinde konforlu ve ısı dağıtımı kullanım konforunu artıran üç kademeli yanış imkanı modern özel tasarımı bulunduğu her ortama ekstra dekoratif bir hava katar.

Doğalgazlı Cafe Seramik Radyant Isıtıcı

3 Farklı kademede yüksek ışınım faktörü, kısa sürede ısınma kaliteli ve uzun ömürlü. Kolay montaj imkanı. Özellikle tasarlanan alman teknolojisine sahip seramik taş. Ayrıca yanma odası sayesinde konforlu ve verimli ısıl dağılım. Kullanım konforunu artıran üç kademeli yanış imkanı sağlar yüksek performans düşü enerji tüketimi ekonomik fiyatıyla hizmetinizdedir teknik özelliklerini teknik tablodan inceleyebilirsiniz.

Elektrikli Cafe Isıtma Sistemleri

Artık inanılmaz kızıl ötesi dış mekan ısıtıcılarına erişebilirsiniz. Soğuk kış döneminde müşterilerinize, misafirlerinize, çalışanlarınıza daha konforlu bir dış mekan deneyimi sunabilirsiniz. Bu zarif elektrikli ısıtıcılar, restoranlar, tatil köyleri ve oteller dahil olmak üzere çeşitli ortamlarda güzel bir şekilde çalışır. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak duvar tipi ısıtıcı ve masa altı ısıtıcılı farklı modelleri sunuyoruz.

Cafe Dış Mekan İnfrared Isıtıcılı Masa

Isıtıcılı masa cafe, restoran gibi işletmelerin bahçe, açık alanları için tasarlanmış saatte 50 kuruş gibi tüketim maliyeti ile diğer ısıtma sistemlerine çok daha ekonomik ve verimlidir. Özellikle diğer ısıtma sistemlerine nazaran ısıtıcılı masa kurulumu oldukça basittir. Ayrıca mevcut masa tablolarınızı monte edilebilir. Vücudun el ve ayaklarını ısıtma yapar, masada oturan müşteri veya misafirlerinizi eşsiz bir deneyim sunar.

Özellikli tasarımı ile ayrı bir masa yada ısıtıcıya gerek duymadan dış mekanlarda veya iç mekanlarda sorunsuz kullanabileceğiniz en ideal ısıtma ürünüdür. Üstelik 360 c tüm etrafı ısıtır müşterileriniz yerlerinden kımıldamak bile istemeyecektir.

Elektrikli Duvar Tipi Isıtma Sistemleri

Infrared Isıtıcı Özellikleri ;
IR Tipi Helen İnfrared IR Adedi 2 IR Dalga Boyu 1,2 µm Toplam Güç(Watt) 3000, – Güç(Watt) 2000, -Güç(Watt) 1500 İnfrared Ömrü(Saat) 7000 Isıtma Alanı(m2) 18 Yanıtlama Süresi 0,8-1 saniye  Boyutlar (mmxmmxmm) 800x130x77 Max. Güç Yoğunluğu 54 W/CM IP Sınıfı IP65 Çalışma Gerilimi 235VAC/50Hz Garanti Süresi 2 YIL X”Cam Tüp Çapı 11 mm
Gövde Özellikleri
Cam Tüp Tipi Tek Tüp (ST) Kullanılan Malzeme Alüminyum Maksimum boy 355 mm Renk Özel Boya(Siyah) Çalışma pozisyonu Yatay / Dikey Güç Kablosu 3×2,5mm2 Filament Sıcaklığı 2200 °C
Montaj Özellikleri
Renk Sıcaklığı 2400 °K Uygulama Yüzeyi Duvar/Tavan Reflektör Tipi Altın Min.Montaj Yüksekliği 1500 Tel tipi Tungsten Maksimum Montaj Yüksekliği 3000 IR Başlık Tipi QIL6

Açık Alan Isıtma Sistemleri Fiyatları ve Kurulum

avrupa misting acik alan isitma sistemleri

Uzman personelimiz tarafından uygulama alanına yapacağımız ön keşif sonrasında mekan için en ideal sistem belirlenerek projelendirilir. Nemlendirme sistemi mekana özel entegre edildiği için kullanılacak olan tüm ürünler modeli hesaplanarak Cafe ısıtma sistemleri fiyat oluşturulur.

Cafe Isıtma Sistemleri Fiyatları

Hizmet içeriği ve kullanılan parçalar tek tek kalem alınarak yapılacak olduğumuz hizmetimiz müşterilerimize teklif usulü sunarız hizmetimiz net ve şeffaf hale getirilir, Cafe ısıtma sistemleri fiyat müşterimiz ile paylaşarak hızlı şekilde kurulumu sağlanır.

Ekonomik

Sistemlerimiz Diğer Sistemlere Kıyasla Oldukça Ekonomiktir.

Düşük Bakım

Minimum Bakım, Uzun Yıllar Sorunsuz Kullanabilirsiniz.

Kızıl Ötesi Isıtma

İnfrared Isıtıcı Flaş Isıtma Isının Temas Ettiği En Yakın Yere Isısını Yansıtır.

Garanti

Ürünlerimiz Avrupa Misting Güvencesi ile 2′ Yıl Garantili.

Bazı Uygulama Videolarımız

Uygulama Yaptığımız Diğer Alanlar.

Cafe Serinletme Sistemleri. Açık Alan Serinletme Sistemleri, Araç dezenfeksiyon Sistemleri, Buharlı Vantilatör, Açık Alan Isıtma Sistemleri, Isıtmalı Masa. Toz Bastırma Sistemleri Bağlantıların üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.