Su Püskürtme Sistemleri

su püskürtme sistemleri

Su püskürtme sistemleri, yaygın olarak açık alan serinletme. Cafe serinletme, bahçe serinletme. Toz bastırma, araç dezenfeksiyon sistemleri, nemlendirme sistemleri, mantarhane nemlendirme sistemleri. Buharlı serinletme, veya buharlı soğutma sistemleri olarak yaygın olarak kullanılmaktır.

Su Püskürtme Sistemleri Nasıl Çalışır ?

Su püskürtme sistemleri şebeke hattına veya bir sıvı deposuna bağlanan basınçlı pompa püskürtme ihtiyacı duyulan alana konumlandırılmış püskürtme nozulları suyu pulvarize ederek püskürtür.

Püskürtülen su zerrecikleri nozullarına göre değişir. uygulama alanında kullanan nozulların tüketimine göre pompa gücü ve donanımı değişmektedir. Detaylı bilgi için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Avantajları

  • Mekan sıcaklığını 15 ºC düşürür. Üstelik uygulama alanın oksijen seviyesini yükselterek ferah, siteril bir ortam oluşturur. Diğer işletmeler ile aranızda fark yaratır ve işletmenizde mali açıdan artış sağlar,
  • Ortamda toz varsa bastırır havada oluşan toz veya polen oluşumuna izin vermez. Havanın sıcak olması ile çoğalan sinek sivrisinek gibi haşereleri uzak tutar.
  • Nemlendirir, nem siz ortamlarda nem seviyesini dengeler. Hijyen sağlar sağlıklı, ferah bir mekan oluşturur.
  • Kötü kokuları bastırır, Ek olarak entegre edilen dozaj pompası ile istenilen hoş koku ortam püskürtebilirsiniz.
  • 35 m2 ‘de 1 adet 65 cm Buhar püskürtücü vantilatör. Ortam sıcaklığını hızlı ve etkili düşürmede büyük öneme sahiptir. Co9ı9ihazımız, çevredeki potansiyel müşteriler için ön hatta oluşturulan Soğuk sis buharı oldukça dikkat çekicidir.
  • Yüksek basınç flaş buharlaşma olduğu için düşük basınçlı ürünlerde görülen ıslatma damlatma kesinlikle olmaz.

Keşif, Projelendirme Kurulum

Su püskürtme sistemleri için uzman personelimiz tarafından uygulama alanına yapacağımız ön keşif sonrasında kafe için ideal sistem belirlenerek projelendirilir. Kafe serinletme sistemi işletmeye ayrıca entegre edildiği için kullanılacak olan tüm ürünler hesaplanarak fiyat oluşturulur.

SU PÜSKÜRTME SİSTEMLERİ FİYAT

Üstelik hizmet içeriği veya kullanılan parçalar tek tek kalem alınarak müşterilerimize teklif usulü sunularak hizmetimiz net ve şeffaf hale getirilir, su püskürtme en hızlı şekilde kurulumu sağlanır.

Ekonomik

Sistemlerimiz Diğer Sistemlere Nazaran Oldukça Ekonomiktir.

Düşük Bakım

Minimum Bakım, Sistemlerimizi Uzun Yıllar Sorunsuz Kullanabilirsiniz.

Islatmaz

Damlatmaya Karşı Yüksek Hassasiyet Flaşh buharlaşma.

Garanti

Sistemlerimiz Avrupa Misting Güvencesi İle ‘2’ Yıl Garantili Ayrıca Kullanım Ömrü Boyunca Servis Garantisi.

Bazı Uygulama Videolarımız

su püskürtme sistemleri

1′ Sınıf Yerli Üretim Su Püskürtme Sistemlerimizin Özellikleri

1′ Kalite yerli üretim su püskürtme sistemlerimiz müşterilerimizin öneri dilekleri neticesinde geliştirilmiştir. Dokunmatik tuş veya telefon bleutooth bağlantı ağı ile kontrol imkanı sunar. Yüksek basınçlı pompa, alüminyum döküm kanatları düşük ses gürültüsüne sahip uzaktan kumandalı güçlü pervaneler. Özellikle 200 bar üzeri basınca ve daha fazlasına dayanan boru. Üstelik bağlantı parçaları sınıfının en iyi olma özelliğine sahip olarak hizmete sunulmuştur.

Sanayi Tipi Vantilatör

cafe serinlemme sistemleri sanayi tipi vantilatör

Özellikle cafe ve restoranlar için özel üretim düşük ses gürültüsü kolay kontrol uzaktan kumandalı. ( 220 v 50 hz) Mofoze fiş, 50cm, 65cm, 75cm çaplarında, 5 kademeli kendinden salınımlı, otomatik 90 derece döner başlık. Alüminyum alışım kanat, bakır sargı motor, soğuk çekme tel kafes. Renk siyah ses desibeli 43–53-63 desibel korozyona karşı epoxsi siyah boya, yüksek kalite seri. 303 paslan maz çelik çember ring 4 nozul çıkışlı hızlı boru bağlantılı. Yerli Üretim.

Su Püskürtme Sistemleri Yüksek Basınçlı Pompa

cafe serinletme sistemleri pompa

Dünyanın ilk kontrol sistemi, mobil APP özelliği, dokunmatik kontrol ve akıllı zamanlayıcı dahil olmak üzere şirketimizin ürünlerinin avantajlarından biridir. Sadece bu değil, aynı zamanda 50 metre uzakta duvar içerisinde olsa bile kumanda da eder. Diğer bir güçlü özellik, bir telefonun birden fazla makineye bağlanabilmesidir. sınıfının en sessiz ürünüdür. Üstelik 1000 Psi basınç (70) Bar otomatik boşaltma su kesintisine karşı koruma yüksek elektirik akımına karşı koruma sınıfının en iyisi en çok tercih edilen modeldir.

Yüksek Basınçlı Pompa

cafe serinletme pompası yüksek basınçlı pompa

Çelik gövde tasarım,  70 /120 bar çalışma aralığı, üstelik zaman ayarlayıcı, telefon bağlantılı wifi bluetooth kontrol. (ayarlana bilir püskürtme süresi) Üstelik otomatik boşaltma, Selonoid valf, Su kesintilerine karşı koruma, Yüksek elektrik akımına karşı koruma, su bağlantı noktaları sarı metal (prinç) / Uzun ömürlü, İtalyan Malı  Yerli Üretim.

cafe serinletme sistemleri nozul

Nozzle (Nozul)

303 Kalite paslan maz çelik, Temizlene bilir, Damlatmaya karşı yüksek hassasiyet. Çek valf (anti drip) Özel Üretim m5 / 10-24 Diş çapı 0.10 mm (3 mikron ) Dk.0.33 ml/h tüketim – 0.15 mm (5 mikron) Dk. 0,50 Ml/h tüketim  – 0.20 mm (7 mikron) 0.75 ml/h tüketim  – 0.30 mm (8 mikron ) – 0.40 mm ( 10 mikron ) – 0.50 (12 mikron ) mm delik çapları. Yerli Üretim.

Hat bağlantı aparatları :

cafe serinletme sistemleri bağlantı parçaları

‘Tee’ Lee’ Boru Birleştirici ‘Dönüştürücüler‘ veya Hat sonlu taşıyıcı. Nozul Taşıyıcı – 303 kalite paslan maz çelik, boru bağlantı noktaları sarı metal yüksek basınca dayanımlı. Hızlı bağlantı 3/8- 1/4 – 5 mm çaplarda nikel kaplı prinç. Yerli Üretim

Filtre

cafe serinletme sistemleri filtre

5 / 10 / 15 mikron katmanlı iç filtre, mono metre ( basınç göstergesi ) 12 Bar dayanımlı, Sert plastik malzeme, Temizlene bilir, Tekli, çiftli, üçlü grup 10 inch. Yerli Üretim.

Boru – 5 mm – 1/4 mm – 3/8 mm çaplarda yüksek basınca dayanımlı polyamid mamül boru veya çelik boru. Yerli Üretim.