Buharlı Vantilatör

buharlı vantilatör Buharlı vantilatör buharlı vantilatör buharlı vantilatör buharlı vantilatör

Buharlı Vantilatör sistemleri sıcak yaz aylarında dış mekanların, açık alanların, cafe, restoran gibi işletmelerin bahçelerinde konfor seviyesini yükseltmek, serinlemek amacı ile kullanılmaktadır. Özellikle Soğuk su buharlı, sanayi tipi profesyonel buharlı vantilatör sitemleri yüksek basınçlı sisleme pompa ile çalışmaktadır. kafeteryalar, bahçeler, teraslar, iş yerleri, açık alanlar, dış mekanlar, restoranlar ve klimanın yetersiz olduğu bir çok alanda kullanılmaktadır.

Kullanılacağı alana göre farklı modellere veya özelliklere sahip olan buharlı vantilatör ürünleri bulunduğu alanda hava sirkülasyon sağlayarak ortam sıcaklığını 10 ile 15 derece arasında soğutur. Ayrıca büyük mekanlarda sirkülasyon sağlayan buharlı vantilatörler farklı boy ve ölçülerde üretilmektedir.

Buharlı Vantilatör Nasıl Çalışır ?

Şebeke hattına bağlanan yüksek basınçlı pompa uygulama alanında ki nozul veya vantilatörlere 70/120 bar basınç aralığı ile basar. Yüksek basınç ile gelen su buharlı vantilatörlerden özellikle 1 – 5 mikron zerrecikler ile ortama püskürtür. Püskütülen soğuk buhar sıcak hava ile tepkimeye girer uygulama alanını 15 dereceye kadar serinletir.

Sistemde kullandığımız özellikle sanayi tipi vantilatör sınıfının en sessiz olma özelliği olmakla birlikte. Kullanım kolaylığı için ayrıca uzaktan kumandalıdır. Uzaktan kumanda ile sağa sola dönüşleri, durdurula bilir ve üzerinde hız ayarlayıcı kademe anahtarları vardır. Ayrıca dönüş hızı 5 ayrı kademe olarak ayarlana bilir. 50cm 65cm 75cm olarak hizmete sunulmuştur.

Faydaları

  • Özellikle sıcak havalarda tercih edilme sebebi. Ayrıca Kafe, restoran gibi işletmelerde mali açıdan ciro artış.
  • Mekanlarda havayı sirküle eder. Soğuk buhar havayı tazeleyerek oksijen seviyesini yükseltir.
  • Hijyeniktir. Sisteme aktarılan su filtre edilerek toz, kire. mikroplardan arındırılı.
  • Mekan sıcaklığını 15 ºC düşürür. Üstelik uygulama alanın oksijen seviyesini yükselterek ferah, siteril bir ortam oluşturur. Diğer işletmeler ile aranızda fark yaratır ve işletmenizde mali açıdan artış sağlar,
  • Ortamda toz varsa bastırır havada oluşan toz veya polen oluşumuna izin vermez. Havanın sıcak olması ile çoğalan sinek sivrisinek gibi haşereleri uzak tutar.
  • Kötü kokuları bastırır, Ek olarak entegre edilen dozaj pompası ile istenilen hoş koku ortam püskürtebilirsiniz.
  • 35 m2 ‘de 1 adet 65 cm Buhar püskürtücü vantilatör ortam sıcaklığını hızlı ve etkili düşürmede büyük öneme sahiptir, cihazımız, çevredeki potansiyel müşteriler için ön hatta oluşturulan Soğuk sis buharı oldukça dikkat çekicidir.
  • Yüksek basınç flaş buharlaşma olduğu için düşük basınçlı ürünlerde görülen ıslatma damlatma kesinlikle olmaz.
  • Özellikle enerji tüketimi ve maliyeti oldukça düşüktür. Sistem diğer soğutma sistemlerine kıyasla kendini kısa sürede amorti eder.

Buharlı Vantilatör Ürünlerimiz Teknik Özellikleri İçin Bağlantıya Tıklayın

1′ Sınıf Yerli Üretim Buharlı Vantilatör Sistemlerimizin Özellikleri

1′ Kalite yerli üretim Cafe serinletme sistemlerimiz müşterilerimizin öneri dilekleri neticesinde geliştirilmiş dokunmatik ekran, telefon bleutooth bağlantı ağı ile kontrol edilebilen yüksek basınçlı pompa, alüminyum döküm kanatları düşük ses gürültüsüne sahip uzaktan kumandalı güçlü pervaneler,  ve 200 bar üzeri basınca ve daha fazlasına dayanan boru ve bağlantı parçaları sınıfının en iyi olma özelliğine sahip olarak hizmete sunulmuştur.

Sanayi Tipi Vantilatör

cafe serinlemme sistemleri sanayi tipi vantilatör

Cafe ve restoranlar için özel üretim düşük ses gürültüsü kolay kontrol uzaktan kumandalı ( 220 v 50 hz) mofoze fiş, 50 cm, 65 cm, 75 cm çaplarında, 5 hız kademeli kendinden salınımlı, otomatik 90 derece döner başlık, Alüminyum alışım kanat, bakır sargı motor, soğuk çekme tel kafes, renk siyah ses desibeli 43 – 53- 63  desibel korozyona karşı epoxsi siyah toz boya, yüksek kalite seri Yerli üretim. 303 paslanmaz çelik çember ring 4 nozul çıkışlı hızlı boru bağlantılı. Yerli Üretim.

Buharlı Vantilatör Sistemleri Yüksek Basınçlı Pompa

cafe serinletme sistemleri pompa

Dünyanın ilk kontrol sistemi, mobil APP özelliği, dokunmatik kontrol ve akıllı zamanlayıcı dahil olmak üzere şirketimizin ürünlerinin avantajlarından biridir. Sadece bu değil, aynı zamanda 50 metre uzakta duvar içerisinde olsa bile kumanda da edebilir. Diğer bir güçlü özellik, bir telefonun birden fazla makineye bağlanabilmesidir. sınıfının en sessiz ürünüdür. 1000 Psi basınç (70) Bar otomatik boşaltma su kesintisine karşı koruma yüksek elektirik akımına karşı koruma sınıfının en iyisi en çok tercih edilen modeldir.

Buharlı Vantilatör Yüksek Basınçlı Pompa

cafe serinletme pompası yüksek basınçlı pompa

Paslanmaz çelik gövde tasarım,  70 /120 bar çalışma aralığı, Zaman ayarlayıcı, telefon bağlantılı wifi bluetooth kontrol (ayarlanabilir püskürtme süresi) Otomatik boşaltma, Selonoid valf, Su kesintilerine karşı koruma, Yüksek elektrik akımına karşı koruma, su bağlantı noktaları sarı metal (prinç) / Uzun ömürlü, İtalyan Malı  Yerli Üretim.

cafe serinletme sistemleri nozul

Nozzle (Nozul)

303 Kalite paslanmaz çelik, Temizlenebilir, Damlatmaya karşı yüksek hassasiyet. çek valf  (anti drip) Özel Üretim m5 / 10 24 Diş çapı, 0.10 mm (3 mikron ) Dk.0.33 ml/h tüketim – 0.15 mm (5 mikron) Dk. 0,50 ml/h tüketim  – 0.20 mm (7 mikron) 0.75 ml/h tüketim  – 0.30 mm (8 mikron ) – 0.40 mm ( 10 mikron ) – 0.50 (12 mikron ) mm delik çapları. Yerli Üretim.

Hat bağlantı aparatları :

cafe serinletme sistemleri bağlantı parçaları

‘Tee’ Lee’ Boru Birleştirici ‘ Dönüştürücüler ‘ Hat sonlu taşıyıcı ‘ Nozul Taşıyıcı ‘ – 303 kalite paslanmaz çelik, boru bağlantı noktaları sarı metal yüksek basınca dayanımlı hızlı bağlantı 3/8- 1/4 – 5 mm çaplarda nikel kaplı prinç. Yerli Üretim

Filtre

cafe serinletme sistemleri filtre

5 / 10 / 15 mikron katmanlı iç filtre, mono metre ( basınç göstergesi ) 12 Bar dayanımlı, Sert plastik malzeme, Temizlenebilir, Tekli, çiftli, üçlü grup 10 inch. Yerli Üretim.

Boru – 5 mm – 1/4 mm – 3/8 mm çaplarda yüksek basınca dayanımlı polyamid mamül boru ve ya paslanmaz çelik boru Yerli Üretim.

Kurulum ve Fiyatlandırma Buharlı Vantilatör

Buharlı Vantilatör
buharlı vantilatör

Uzman personelimiz tarafından uygulama alanına yapacağımız ön keşif sonrasında kafe için ideal sistem belirlenerek projelendirilir. Buharlı vantilatör sistemi işletmeye ayrıca lıklı entegre edildiği için kullanılacak olan tüm ürünler hesaplanarak fiyat oluşturulur.

BUHARLI VANTİLATÖR SİSTEMLERİ FİYATLARI

Üstelik hizmet içeriği veya kullanılan parçalar tek tek kalem alınarak müşterilerimize teklif usulü sunularak hizmetimiz net ve şeffaf hale getirilir, cafe serinletme sistemi en hızlı şekilde kurulumu sağlanır.

Uygulama Yaptığımız Alanlar ; Cafe, Restoran, Fabrika, Otel, Teras, Dış mekanlar, Açık Alanlar, Kış Bahçeleri. Plajlar, Pazaryerleri. Miting Alanları. Festivaller. Açık Hava Orginizasyonları. Konser Alanları. Parklar. Üretim Haneler vb.

EKONOMİK

Sistemlerimiz Diğer Sistemlere Kıyasla Oldukça Ekonomik Ayrıca Enerji Tasarufludur.

ISLATMAZ

Damlatmaya Karşı Yüksek Hassasiyet, Yüksek Basınç Flaş Buharlaşma. Tekniği.

DÜŞÜK BAKIM

Minimum Bakım, Uzun Yıllar Sorunsuz Kullanabilirsiniz.

GARANTİ

Ürünlerimiz Avrupa Misting Güvencesi ile 2′ Yıl Garantili. Kullanım Ömrü Boyunca Servis Garantsi

Bazı Referanslarımızdan Uygulama Videolarımız Bağlantılara Tıklayarak İzleyebilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz: Açık Hava Soğutma. Cafe Soğutma. Nemlendirme Sistemleri. Toz Bastırma Sistemleri. Ultrasonik Nemlendirme. Soğuk Hava Deposu Nemlendirme. Manav Reyonu Sisleme. Açık Alan ısıtma Sistemleri. Cafe ısıtma Sistemleri. Isıtmalı Masa. Araç Dezenfeksiyon Sistemleri. Dezenfeksiyon Kabini. Sisleme Sistemleri. Sisleme Nozulu. Yüksek Basınçlı Sisleme Pompaları. Su Püskürtme Sistemleri. Mantarhane Nemlendirme.