Isıtıcılı Masa

Isıtıcılı Masa Isıtmalı Masa Ayakları

Isıtıcılı masa dış mekan, ön bahçeler için benzersiz ve yenilikçi bir çözüm. Aynı zamanda bir dış mekan ısıtıcısı ve masa görevide gören Avrupa Misting ısıtmalı masa ayağı. Mevcut masa tablonun üzerine monte yapmak mümkün. Üstelik masa tablolu olarak tedarik edebiliriz. Cafe, restorant, teras, sigara içme alanları için müşterilerinize ve misafirlerinize soğuktan etkilenmeden ideal ortam ısı şartlarını minimum maliyetle konfor seviyesini yükseltebilirsiniz.

Neden Isıtıcılı Masa

Isıtıcılı masa cafe, işletme bahçe, dış mekan için tasarım ayrıca saatte 35 kuruş düşük tüketim. Özellikle ısıtma sistemlerine daha ekonomik ve daha performanslı. Diğer ısıtma sistemlerine nazaran ısıtıcılı masa duvara monteli gazlı ısıtıcılar gibi baş ağrısı yapmaz. Vücudun el ve ayaklarını ısıtma yapar, masada oturan müşteri veya misafirlerinizi eşsiz bir deneyim sunar.

Özel tasarımı ile dış mekanlarda veya iç mekanlarda sorunsuz kullanabileceğiniz en ideal ısıtma ürünüdür. Ayrı bir masa yada ısıtıcıya ihtiyaç duymazsınız. 360c Tüm etrafı ısıtır müşterileriniz yerlerinden kımıldamak bile istemeyecektir.

Yüksek Verimli Çok Kullanışlı Tasarruflu

Isıtıcılı masa ayağı termostatlıdır. Belirli bir sıcaklığa ulaştığında ısıtıcı durur, ortamın ısısı belirli bir sıcaklığa düştüğünde tekrar devreye girer. Isı rahatsız etmez tasarruf sağlar. Masada oturan bireylere sıcaklığı 360 derece açı ile eşit olarak dağıtarak ısıtır. Bu neden ile verimliliği oldukça yüksektir. Masada oturan yoksa ısıtıcıyı kapatıp tasarruf edebilirsiniz. 1 Saatte sadece 50 kuruş gibi çok düşük elektrik sarfiyatı. Diğer dış mekan ısıtma sistemlerine nazaran oldukça ekonomik. Özellikle mekanın tamamını ısıtmak için çalıştırmak zorunda değilsiniz.

Isıtmalı Masa Avantajları 

  • 3 Saatte 2,25 kuruş enerji tüketimine sahiptir diğer ısıtıcılara kıyasla oldukça ekonomik. Ayak kısımlarında anında ısıtma sağladığı için yüksek performanslıdır.
  • Isıtıcı rezidansı devreye girdiğinde mekanınıza sıcak bir görünüm sağlayarak tercih edilme sebebi olur. Doğalgaz ve lpg gibi enerji tüketimi ile sıfır CO2 Emisyon gazı oluşturmaz. Koku olmaz, karbonmonoksit gazından dolayı oluşan baş ağrısı şikayetleri ile karşılaşmazsınız tamamen Doğa Dostudur.
  • Tüm masa çeşitleri tekli – çiftli masalara mevcut masa tablolarınızı veya tablolu olarak kullanabilirsiniz. İşletmelere özel tercihi doğrultusunda sınırsız renk ve logo uygulamak mümkündür.
  • Priz veya uzaktan kumanda seçeneği ile telefon, loptop, tablet, cep telefonu şarj etmek için dahili priz bulunur. Şarjı biten müşteriler ayrıca tercih edilme sebebi olursunuz.

Isıtıcılı Masa Fiyatları ve Kurulum

Isıtmalı masa kurulumu için uzman personelimiz tarafından mekanınız için ön keşif talep edebilirsiniz. Özellikle mevcut masa sayısına göre adet seçebilirsiniz. Kurulumu için standart olarak 4 vida olarak tutturarak masa altı ısıtıcıyı prize takmanız yeterli olacaktır. Kurulumu oldukça basittir.

Isıtıcılı Masa Fiyatları

Isıtıcılı masa fiyatları tercih edeceğiniz model, donanım, renk, özel logo. Perakende veya toplu siparişlerde fiyatlar farklılıklar oluşur. Standart ısıtıcılı masa fiyatları 500 lira gibi ekonomik fiyatlardan başlamaktadır. Toplu alımlarınız için bizi arayın veya mail yolu ile ulaşın.

Isıtmalı Masa Teknik Özellikleri 

  • Otomatik indüksiyon, otomatik ısı kontrolü. ayarlanan ısı seviyesi. 7/24 çalışma. 
  • Model göre gövde alüminyum veya metal seçeneği. 
  • Kolay kurulum seyyar istenilen yere kolayca götürme.
  • İnfrared ısıtıcı, kızılötesi ışınlar yayarak ısı verir, yani ismini direk çalışma prensibinden almıştır. Fakat havayı ısıtmaz, doğrudan baktığı noktadaki ısının temas ettiği en yakın yere ısısını yansıtır.
  • ”Avrupa Misting” (Açık Alan SoğutmaNemlendirme ve Isıtma Sistemleri) Güvencesi İle ‘2’ Yıl Garanti Kapsamındadır.

Ekonomik

Sistemlerimiz Diğer Sistemlere Kıyasla Oldukça Ekonomiktir.

Düşük Bakım

Minimum Bakım, Uzun Yıllar Sorunsuz Kullanabilirsiniz.

Kızıl Ötesi Isıtma

İnfrared Isıtıcı Flaş Isıtma Isının Temas Ettiği En Yakın Yere Isısını Yansıtır.

Garanti

Ürünlerimiz Avrupa Misting Güvencesi ile 2′ Yıl Garantili.

Bazı Uygulama Videolarımız

Uygulama Yaptığımız Diğer Alanlar.

Cafe Serinletme Sistemleri. Açık Alan Serinletme Sistemleri, Araç dezenfeksiyon Sistemleri, Buharlı Vantilatör, Açık Alan Isıtma Sistemleri, Isıtmalı Masa. Toz Bastırma Sistemleri Bağlantıların üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.