Araç Dezenfeksiyon Sistemleri

Araç Dezenfeksiyon Sistemleri Tam Otomatik

Yüksek Performanslı Araç Dezenfeksiyon Sistemleri Minimum Sarfiyat, Araç Dışı Tüm Noktalara Nufüs, Tam Otomasyon!

Araç dezenfeksiyon sistemleri gelen ve giden araçların dezenfeksiyonunu. Özellikle bir salgın durumunda veya covid 19 virüsünü önlenmesi için, değildir. Sistem hijyen önlemlerinin vazgeçilmezidir. Hayvancılık, kimya şirketlerinin giriş ve çıkışlarında giren araçlar dezenfeksiyon edilerek, böylelikle patojen yayılımını engeller.

Araç dezenfeksiyon sistemleri insan gücü olmadan tam otomatik olarak çalışır. Böylece yüksek seviyede güvenlik ve güvenilirlik sağlar. Üstelik elektrikli bir dozaj pompası dezenfektan solüsyonunu karıştırır, yüksek verimli sensörler sisleme nozulu tetikler. Yüksek performanslı bir pompa gerekli dezenfektan uygulamasını garanti eder.

 Tır dezenfeksiyonu araç dezenfeksiyonu, araç salgın hastalığı, Dezenfeksiyon hayvan hastalığı Hayvan hastalığı kilidi Tam otomatik işlemle güvenli dezenfeksiyon. Araç dezenfeksiyon belirtilen dezenfektan solüsyon konsantrasyonunda sürekli ve güven li şekilde çalışır. Özellikle üç boyutlu püskürtme nozulları rüzgara karşı duyarlı değildir ve 2,4 km / saat geçiş hızında metrekare başına 0,4 litre yayılma oranı sağlar. Üstelik giriş / çıkış yolunda ofset düzenlenli nozullar, aracı yukarıdan ve her taraftan dezenfekte eder. Binek araçlardan çeki demiri kombinasyon kamyonlarına kadar tüm araç boyutları için tüm yüzeyi garantili dezenfekte eder. Zemin rampasındaki güçlü nozullar, özellikle yoğun gövde altı, lastik ve tekerlek muhafazası dezenfeksiyonu’nu sağlar.

Araç dezenfeksiyon sistemleri araç tünele yaklaşır yaklaşmaz, yüksek verimli sensörler pompayı çalıştırır. Nozullar dezenfektanı doğrudan tam ve sabit basınçta, ayrıca önden, arkadan ve gövdeler arasında dağıtır.

Sabit Araç Dezenfeksiyonu

En üst düzeyde araç dekontaminasyonu. En yüksek stabilite ve otomasyona sahip sabit dezenfeksiyon kapısı. Gelen ve giden araçların dekontaminasyonu, yalnızca bir salgın durumunda veya operasyonel hijyen önlemlerinin vazgeçilmezdir. Özellikle patojen hayvancılık nakliyeleri ve hammadde tedarik eden şirketler ile lojistik kesişme noktalarında dezenfeksiyon edilmelidir.

Dezenfeksiyon sistemleri insan gücü olmadan tam otomatik olarak çalışır, böylece yüksek seviyede güvenlik ve
güvenilirlik sağlar. Özetle elektrikli bir dozaj pompası dezenfektan solüsyonunu karıştırır, yüksek verimli sensörler nozulları tetikler. Yüksek performanslı bir pompa gerekli dezenfektan uygulamasını garanti eder.

Dezenfeksiyon kapısı Dezenfeksiyon kemeri Kamyon dekontaminasyonu Kamyon dezenfeksiyonu Araç dezenfeksiyonu Araç dekontaminasyonu Salgın hastalığı Dezenfeksiyon hayvan hastalığı Araç Dezenfeksiyon Tüneli

Tam otomatik işlem ile güvenli dezenfeksiyon.

Araç dezenfeksiyon sistemleri, özellikle belirtilen dezenfektan solüsyon konsantrasyonunda sürekli ve güven ile şekilde çalışır. Üç boyutlu püskürtme nozulları rüzgara karşı duyarlı değildir. Böylelikle 2,4 km / saat geçiş hızında metrekare başına 0,4 litre yayılma oranı sağlar. Başka bir deyişle yolunda ki ofset sıralı nozul, aracı yukarıdan, alttan ve her taraftan dezenfekte eder. Binek araçlardan çeki demiri kombinasyon kamyonlarına kadar tüm araç boyutları için tam yüzey ıslatma garantilidir. Zemin rampasındaki güçlü nozullar, özellikle yoğun gövde altı, lastik ve tekerlek muhafazası ıslatmasını sağlar.

Avantajları

  • Araç dezenfeksiyon sistemlerimiz aracın tüm yüzeyine etki ederek dezenfeksiyon işlemini gerçekleştirir.
  • Üstelik otomatik olarak dezenfeksiyon yapıldığından uygulama personeline ihtiyaç kalmaz.
  • Sisleme yöntemi ile dezenfeksiyon yapıldığında, böylelikle zeminde ıslaklık bırakmaz 
  • Kısacası pulvarize edilen su bazlı dezenfektan solüsyonu ile 30 saniye gibi kısa sürede bir tır aracını dezenfekte edilebilmektedir.
  • Yüksek basınç flaş buharlaşma olduğu için sulüsyon tüketimi oldukça düşük. Özetle bir aracı maksimum 15 litre tüketim ile dezenfekte eder.

Fiyatları ve Keşif

araç dezenfeksiyon sistemleri

Araç dezenfeksiyon sistemleri fiyat uzman personelimiz tarafından uygulama alanına yapacağımız ön keşif sonrasında tessis için en ideal sistem belirlenerek projelendirilir. Araç dezenfeksiyon sistemleri tesis girişlerine özel entegre edildiği için kullanılacak olan tüm ürünler hesaplanarak fiyat oluşturulur.

Hizmet içeriği ve kullanılan parçalar tek tek kalem alınarak müşterilerimize teklif usulü sunularak hizmetimiz net ve şeffaf hale getirilir, araç dezenfeksiyon sistemi en hızlı şekilde kurulumu sağlanır.

Ekonomik

Sistemlerimiz Diğer Sistemlere Kıyasla Oldukça Ekonomiktir

Düşük Bakım

Minimum Bakım, Uzun Yıllar Sorunsuz Kullanabilirsiniz.

Islatmaz

Damlatmaya Karşı Yüksek Hassasiyet Flaş Buharlaşma.

Garanti

Ürünlerimiz Avrupa Misting Güvencesi ile 2′ Yıl Garantili.

Uygulama Yaptığımız Alanlar

Çiftlikler, Fabrika girişleri, Geri dönüşüm tesisleri, Atık tesisleri, Ptojenlerin yayılmasını önlemek istediğiniz bir çok alanda sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Yüksek basınçlı pompa – Paslanmaz çelik gövde tasarım.  70 /120 bar çalışma aralığı. Zaman ayarlayıcı (ayarlanan çalışma süresi), veya Hareket sensörü. Otomatik boşaltma, Selonoid valf, Su kesintilerine karşı koruma, Yüksek elektrik akımına karşı koruma, su bağlantı noktaları sarı metal (prinç) / Uzun ömürlü, İtalyan Malı ”Havk marka” Yerli Üretim.

Giriş Kapısı –  Alüminyum profil konstrüksiyon, hemen durdurma nozullu iç nozul hattı, gömme nozullarla 3.11 m genişliğinde zemin geçişi Geçiş boyutları 0,88 m (2,72 sensör dahil) x 3,742 x 4,58 m  Dış boyutlar 0,88 m (2,72, sensör dahil) x 4,15 x 4,77 m

Nozul – 303 Kalite çelik. Temizlenen. Damlatmaya karşı yüksek hassasiyet. (anti drip)

Boru – 200 Bar basınca dayanımlı, polyamid malzeme.

Çember:   303 çelik. 4 yada 5 nozul çıkışlı, Hızlı giriş bağlantısı.

Hat bağlantı aparatları ‘Tee’ ve ‘Lee’ – 303 kalite çelik. Boru bağlantı noktaları sarı metal.

Filtre – 5 / 10 / 15 mikron katmanlı iç filtre, mono metre ( basınç göstergesi ) 12 Bar dayanımlı. Sert plastik malzeme. Temizlenebilir.