Cafe Su Buharlı Soğutma Sistemleri

Cafe Su Buharlı Soğutma Sistemleri Nedir ?

Cafe su buharlı soğutma sistemleri cafe restoran bahçeleri, açık alanları için üretilen yüksek basınçlı, soğuk su buharı püskürtmeli soğutma sistemidir. Özellikle buharlı soğutma sistemlerimiz mekanı 10 / 15 derece soğutur. Sistemlerimiz ayrıca ekonomik olması açık alanları en etkili şekilde soğutması sebebi işletmeler arasında yaygın olarak kullanılmaktadır. Sistemlerimizde kullanılan tüm bağlantı parçaları yerli üretim sadece yüksek basınç üreten pompalarımız İtalyan Annovi Rememberi markadır.

Cafe Su Buharlı Soğutma Sistemleri Nasıl Çalışır?

Soğuk su buharı üretmek için çeşmeye bağlanan yüksek basınçlı pompa 70 / 120 bar basınç ile cafe etrafında ki püskürtücülere ve vantilatörlere basar. Özellikle nozullar özel tasarlanan püskürtücüler suyu 0.5 mikron zerreciklerde ortama püskür tür. Su sisteme verilmeden önce mekanik filtreler ile kireçten arındırır. Ayrıca püskürtme esnasında mekan 10 / 15 derece arasında serinletir. Sistemlerimizde kullandığımız olduğumuz vantilatörler 35 m3 alanda soğutma etkisine sahiptir.

Avantajları

  • Ortam sıcaklığını 10 / 15 derece düşürür. Oluşturulan su buharı oksijen seviyesini yükseltir.
  • İşletmelerde mali açıdan artış. Diğer işletmeler ile aranızda fark yaratarak rekabet ortamı oluşturur.
  • Toz, ve poleni bastırır. Uygulama alanında sinek sivrisinek gibi haşereleri uzak tutar.
  • Sisteme ek olarak takılan dozaj pompası ile mekanı kokulandırılması yapabilirsiniz.
  • 1 Adet yüksek basınçlı pompa ile 1000 m3 alanı soğutabilirsiniz. 1 Adet soğuk su buharlı vantilatör ile 35 m3 alanı soğutur.
  • Üstelik püskürtülen su buharı çevredeki potansiyel müşteriler için oldukça dikkat çekicidir.
  • Orjinal ürün, yüksek basınç, flaş buharlaşma ürünlerimiz 70 / 120 bar basınç ile anında havayı soğutarak buharlaşır
  • Ürünlerimiz kesinlikle ıslatmaz, ve damlatmaz.

Kurulum ve Fiyatlandırma

Cafe buharlı soğutma sistemleri uzman personelimiz tarafından uygulama alanına yapacağımız ön keşif sonrasında kafe için ideal sistem belirlenerek projelendirilir. Ayrıca cafe su buharı püskürtmeli soğutma sistemleri işletmeye ayrıca lıklı entegre edildiği için kullanılacak olan tüm ürünler hesaplanarak fiyat oluşturulur.

Cafe su buharı püskürtmeli soğutma sistemleri fiyatlandırma

Üstelik hizmet içeriği veya kullanılan parçalar tek tek kalem alınarak müşterilerimize teklif usulü sunularak hizmetimiz net ve şeffaf hale getirilir, cafe serinletme sistemi en hızlı şekilde kurulumu sağlanır.

1 Sınıf Ürünlerimizin Teknik Özellikleri İçin Tıklayınız.

1′ Kalite yerli üretim Cafe serinletme sistemlerimiz müşterilerimizin öneri dilekleri neticesinde geliştirilmiş dokunmatik ekran, telefon bleutooth bağlantı ağı ile kontrol edilebilen yüksek basınçlı pompa, alüminyum döküm kanatları düşük ses gürültüsüne sahip uzaktan kumandalı güçlü pervaneler,  ve 200 bar üzeri basınca ve daha fazlasına dayanan boru ve bağlantı parçaları sınıfının en iyi olma özelliğine sahip olarak hizmete sunulmuştur.

Sanayi Tipi Vantilatör

cafe serinlemme sistemleri sanayi tipi vantilatör

Cafe ve restoranlar için özel üretim düşük ses gürültüsü kolay kontrol uzaktan kumandalı ( 220 v 50 hz) mofoze fiş, 50 cm, 65 cm, 75 cm çaplarında, 5 hız kademeli kendinden salınımlı, otomatik 90 derece döner başlık, Alüminyum alışım kanat, bakır sargı motor, soğuk çekme tel kafes, renk siyah ses desibeli 43 – 53- 63  desibel korozyona karşı epoxsi siyah toz boya, yüksek kalite seri Yerli üretim. 303 paslanmaz çelik çember ring 4 nozul çıkışlı hızlı boru bağlantılı. Yerli Üretim.

Cafe Serinletme Sistemleri Yüksek Basınçlı Pompa

cafe serinletme sistemleri pompa

Dünyanın ilk kontrol sistemi, mobil APP özelliği, dokunmatik kontrol ve akıllı zamanlayıcı dahil olmak üzere şirketimizin ürünlerinin avantajlarından biridir. Sadece bu değil, aynı zamanda 50 metre uzakta duvar içerisinde olsa bile kumanda da edebilir. Diğer bir güçlü özellik, bir telefonun birden fazla makineye bağlanabilmesidir. sınıfının en sessiz ürünüdür. 1000 Psi basınç (70) Bar otomatik boşaltma su kesintisine karşı koruma yüksek elektirik akımına karşı koruma sınıfının en iyisi en çok tercih edilen modeldir.

Yüksek Basınçlı Pompa

cafe serinletme pompası yüksek basınçlı pompa

Paslanmaz çelik gövde tasarım,  70 /120 bar çalışma aralığı, Zaman ayarlayıcı, telefon bağlantılı wifi bluetooth kontrol (ayarlanabilir püskürtme süresi) Otomatik boşaltma, Selonoid valf, Su kesintilerine karşı koruma, Yüksek elektrik akımına karşı koruma, su bağlantı noktaları sarı metal (prinç) / Uzun ömürlü, İtalyan Malı  Yerli Üretim.

cafe serinletme sistemleri nozul

Nozzle (Nozul)

303 Kalite paslanmaz çelik, Temizlenebilir, Damlatmaya karşı yüksek hassasiyet. çek valf  (anti drip) Özel Üretim m5 / 10 24 Diş çapı, 0.10 mm (3 mikron ) Dk.0.33 ml/h tüketim – 0.15 mm (5 mikron) Dk. 0,50 ml/h tüketim  – 0.20 mm (7 mikron) 0.75 ml/h tüketim  – 0.30 mm (8 mikron ) – 0.40 mm ( 10 mikron ) – 0.50 (12 mikron ) mm delik çapları. Yerli Üretim.

Hat bağlantı aparatları :

cafe serinletme sistemleri bağlantı parçaları

‘Tee’ Lee’ Boru Birleştirici ‘ Dönüştürücüler ‘ Hat sonlu taşıyıcı ‘ Nozul Taşıyıcı ‘ – 303 kalite paslanmaz çelik, boru bağlantı noktaları sarı metal yüksek basınca dayanımlı hızlı bağlantı 3/8- 1/4 – 5 mm çaplarda nikel kaplı prinç. Yerli Üretim

Filtre

cafe serinletme sistemleri filtre

5 / 10 / 15 mikron katmanlı iç filtre, mono metre ( basınç göstergesi ) 12 Bar dayanımlı, Sert plastik malzeme, Temizlenebilir, Tekli, çiftli, üçlü grup 10 inch. Yerli Üretim.

Boru – 5 mm – 1/4 mm – 3/8 mm çaplarda yüksek basınca dayanımlı polyamid mamül boru ve ya paslanmaz çelik boru Yerli Üretim.

Ekonomik

Sistemlerimiz Diğer Sistemlere Kıyasla oldukça ekonomiktir.

Düşük Bakım

Minimum Bakım, Uzun Yıllar Sorunsuz Kullanabilirsiniz.

ISLATMAZ

Yüksek Basınç ! Flaşh Buharlaşma ! %100 Tam Pulvarizasyon Damlatmaya Karşı Yüksek Hassasiyet.

Garanti

Sistemlerimiz ”Donma ve Kriçlenme” Haricinde ”2” Yıl Garanti Kapsamındadır.

Uygulama Videolarımız ve Bazı Referanslarımız.

Diğer Uygulamalarımız için Hızlı Bağlantılar: Nemlendirme SistemleriAçık Alan Serinletme SistemleriAçık Alan Isıtma Sistemleri. Cafe Serinletme Sistemleri. Cafe Isıtma Sistemleri. Ultrasonik NemlendirmeMantarhane Nemlendirme. Manav Reyonu Sisleme. Sisleme Nozul. Sisleme PompalarıBuharlı Vantilatör. Sulu VantilatörSanayi Tipi Vantilatör. Isıtıcılı Masa. Bahçe Soğutma Sistemleri.