Bahçe Soğutma ve Serinletme Sistemi Nedir?

Avrupa Misting Bahçe soğutma ve serinletme sistemi nedir? Özellikle dış mekan soğutma uygulamalarında kullanılmaktadır. Üstelik bu sistemler, nispi nemde gözle görülür bir artış olmadan 15 dereceye kadar soğutma sağlayabilir. Ayrıca  Bahçe soğutma ve serinletme sistemi açık alan serinletme sistemleri için ihtiyaç duyulan alanlar; Hatta restoranlar, parkları, oteller ve tatil köyleri, arenalar, tenis kortları, golf tesisleri, çeşmeler, şelaleler, verandalar, açılır kapanır tenteli bölümler, teraslar ve daha fazlasını içerir.

Bahçe Soğutma ve Serinletme Sistemi Çalışma Prensibi

Avrupa Misting Bahçe Soğutma ve Serinletme Sistemi. Şebeke hattından alınan suyu mekanik filtrelerden süzerek kireç arındırır. Özellikle 1000 PSI basınç üreten yüksek basınçlı pompa ile 70/150 bar basınçlı. Üstelik açılan özel olarak tasarlanan nozullara suyu moleküllere ayrıştırarak ortamı serinletir. Ayrıca çapı 5 mikron kadar küçük olan su damlacıkları sıcak hava ile temas ederek ısıyı kaybolur. Bu seviyede, ‘flaş buharlaşması’ ortam sıcaklığını düşürür. Bu işlem soğutma yapmanın püskürtülen soğuk buhar otantik bir görünümü keyifli bir ortam oluşturur.

Faydaları

Bahçe soğutma sisteminde olduğu, bahçe soğutma ve serinletme sistemini hava sıcaklığını 10-15 derece düşürür. Yüksek sıcaklıklarda (40 derecenin üstünde) ve düşük nem seviyelerinde (% 50’nin altında). Ayrıca sis sistemi sonuçları, özellikle bahçe içinde sürekli hava değişimi olduğunda etkili olur. Üstelik taze gelen hava, nem seviyelerinde rahatsız edici bir artışa neden olmadan hızla soğutur. Herhangi bir evaporatif soğutma işleminde olduğu gibi, sistemler dış ortam soğutma kapasitesi artar. Faydaları iklim kontrolündeki en son yeniliktir ve evaporatif soğutma uygulamaları için idealdir. Bu ünitelerin benzersiz tasarımı nedeniyle, hem iç hem de dış mekan uygulamaları için kullanıla bilir.

  • Ön hatlı sistem çevredeki insanlar için oldukça dikkat çekicidir.
  • Bahçede tozu bastırır oluşumuna izin vermez.
  • Bahçe Soğutma ve Serinletme Sistemi ortam sıcaklığını 10 15 derece düşürür.
  • Kanatlı haşereleri uzak tutar.
  • Kötü kokuları uzak tutar. Sistem su haznesine hoş koku katılarak kokulandırma yapılabilir.
  • Diğer sistemlere nazaran daha ekonomik, performans olarak daha yüksektir.
  • Flaşh buharlaşma tekniği kullanıldığı için taklit emitasyon ürünlerde görülen ıslatma, damlatma, yanma, patlama, verimsiz buhar kesinlikle olmaz.
  • Pompa ve vantilatörlerimiz 2 yıl boru ve bağlantı konnektörleri ömür boyu garanti kapsamındadır.

Bahçe Soğutma ve Serinletme Sistemi Projelendirme Kurulum

Bahçe soğutma ve serinletme sistemi uzman personelimiz tarafından uygulama alanına yapacağımız ön keşif sonrasında kafe için ideal sistem belirlenerek proje oluşturuz. Sistem işletmeye ayrıca entegre edildiği için kullanılan olan tüm ürünler hesaplanır fiyatı ortaya çıkar.

Bahçe Soğutma ve Serinletme Sistemleri Fiyatları

Üstelik hizmet içeriği veya kullanılan parçalar tek tek kalem alınarak müşterilerimize teklif usulü sunularak hizmetimiz net ve şeffaf hale getirilir, cafe serinletme sistemi en hızlı şekilde kurulumu sağlanır.

EKONOMİK

Sistemlerimiz Diğer Sistemlere Kıyasla Oldukça Ekonomiktir.

DÜŞÜK BAKIM

Minimum Bakım, Uzun Yıllar Sorunsuz Kullanabilirsiniz.

ISLATMAZ

Damlatmaya Karşı Yüksek Hassasiyet Flaş Buharlaşma.

GARANTİ

Ürünlerimiz Avrupa Misting Güvencesi ile 2′ Yıl Garantili.

Referanslarımız

su püskürtme sistemleri

Diğer uygulamalarımız için hızlı bağlantılar: Açık Alan Isıtma Sistemleri. Nemlendirme Sistemleri. Ultrasonik Nemlendirme. Soğuk Hava Deposu Nemlendirme. Isıtmalı Masa. Cafe Isıtma Sistemleri.