Açık Alan Isıtma Sistemleri

”Avrupa Misting” Açık Alan Isıtma Sistemleri cafe, restoran, fabrika, camii, bahçe, dış mekanlar için ısıtıcı serisini keşfedin! Doğalgazlı ve Elektrikli ısıtıcılar, ile en soğuk kış koşullarında bile dış mekanlarınızın keyfini çıkarın!

Dış mekan ısıtma sistemleri doğalgazlı ısıtma serisinde Boru tipi radyant ısıtıcıSeramik radyant ısıtıcı. Sıcak hava üreteci, yüksek radyant verimine sahip uzaktan kumanda ile kademeli yanış kontrolü. Özellikle elektrikli ısıtıcı serimizde duvar tipi ısıtıcı ve ısıtıcılı masa modelleri. Kısaca manuel ve uzaktan kumandalı kademe yanış seçenekleri ile dış mekanları ısıtıyoruz.

Doğalgazlı Açık Alan Isıtma Sistemleri

Sonuç olarak doğalgazlı açık alan ısıtma sistemleri kızılötesi ısıtma teknolojilerine sahip ısıtıcılarımızı web sitemizde inceleyerek satın alabilirsiniz.

Radyant Borulu Isıtıcı

Özellikle daha yüksek verim performansı, üfleme fanı ile enerji tasarruflu çalışma. Ayrıca uzaktan kumanda ile kademeli yanış kontrolü L ve U tip asma seçenekleri. Üstelik üfleme fanı ile kararlı ve dayanıklı yanış, kolay sökülen brülor alümirize eder. Isı ve olumsuz hava şartlarına korozyona dayanıklı çelik radyant borular. Yüksek ısı yansıtma özelliğine sahip alüminyum reflektörler. Bu nedenle duvar yada tavana yatay veya açılı montaj yapabilme imkanlı.

Açık Alan Isıtma Sistemleri Sıcak Hava Üreteci

Özellikle tasarım ödüllü petekli sistem brülor. Antrasit gri ve hatta krem renk seçenekleri, benzer şekilde üç kademeli modülasyon ve kumandadan sıcaklık kontrolü. Termostat bağlantısı gerektirmez. Üstelik uzaktan kumanda ile ayarlanan üç kademeli dereceli sıcaklık. 46 db ‘db ses kompak boyutlar 24 kw 34,3 kw 44,5 kw üç farklı kapasite sonuç olarak ”2 Yıl Garantili”

Mevsim seçenekli kışın ısıtsın, yazın soğutsun patentli ısıtma grubu. Ayrıca soğukta ve sıcakta en yüksek verim. Hatta tüm krozyonlara karşı dayanıklı. Paslanmaz gövde, boru. Özellikle elektronik gaz valfi ile ateşleme ve alev kontrollü. Hatta yanan gazı dış hava aktarır. Bu aksiyel sıcaklığı üfleme fanı hava yönlendirmesi için ayrıca ayarlana bilir. Üstelik yaz modu seçeneği. Sonuç olarak yönlendirile bilir kanat ile homojen ısı dağılımı.

Camlı Seramik Isıtıcı

Benzer şekilde dekoratif plazma camlı radyant ısıtıcı, yüksek ışınım faktörü. Kısa sürede ısınma kaliteli ve uzun ömürlü kolay montaj imkanı özel tasarlanmış alman teknolojisine sahip seramik petek başlar. Yüksek ısıya dayanıklı özel siyah renkli camlar özel tasarım yanma haznesi sayesinde konforlu ve ısı dağıtımı kullanım konforunu artıran üç kademeli yanış imkanı modern özel tasarımı bulunduğu her ortama ekstra dekoratif bir hava katar.

Doğalgazlı Seramik Radyant Isıtıcı

3 Farklı kademede yüksek ışınım faktörü, üstelik kısa sürede ısınma kaliteli ve uzun ömürlü, kolay montaj imkanı. Özellikle tasarlanması özel olarak çalışılmıştır. Alman teknolojisine sahip özellikli seramik taşlar, özel yanma odası. Ayrıca konforlu ve verimli ısı dağılım, kullanım konforunu artırır. Üç kademeli yanış imkanı sağlar yüksek performans düşük enerji tüketimi ekonomik fiyatı ile hizmetinizdedir. Teknik özellikle teknik tablodan inceleyebilirsiniz.

Elektrikli Açık Alan Isıtma Sistemleri

Artık inanılmaz kızıl ötesi dış mekan ısıtıcılarına erişebilirsiniz. Soğuk kış döneminde müşterilerinize, misafirlerinize, çalışanlarınıza daha konforlu bir dış mekan deneyimi sunabilirsiniz. Bu zarif elektrikli ısıtıcılar, restoranlar, tatil köyleri ve oteller dahil olmak üzere çeşitli ortamlarda güzel bir şekilde çalışır ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak duvar tipi ısıtıcı ve masa altı ısıtıcılı farklı modelleri sunuyoruz.

Dış Mekan İnfrared Isıtıcılı Masa

Isıtıcılı masa. cafe, restoran gibi işletmelerin bahçe, açık alanları için tasarlanmış saatte 50 kuruş gibi tüketim. Düşük maliyeti diğer, ısıtma sistemlerine daha ekonomik. Kurulumu oldukça basittir. Dilerseniz mevcut masa tablolarınızı monte edilebilir. Benzer şekilde Vücudun el ve ayaklarını ısıtma yapar. Masada oturan müşteri veya misafirlerinizi eşsiz bir deneyim sunar.

Sonuç olarak özel tasarımı ile ayrı bir masa yada ısıtıcıya gerek duymazsınız. Dış mekanlarda veya iç mekanlarda sorunsuz kullanabileceğiniz en ideal ısıtma ürünüdür. 360 c tüm etrafı ısıtır müşterileriniz yerlerinden kımıldamak bile istemeyecektir.

Elektrikli Duvar Tipi Isıtma Sistemleri

Infrared Isıtıcı Özellikleri ;
IR Tipi Helen İnfrared IR Adedi 2 IR Dalga Boyu. 1,2 µm Toplam Güç(Watt) 3000, – Güç(Watt) 2000, -Güç(Watt) 1500 İnfrared Ömrü(Saat) 7000 Isıtma Alanı(m2) 18 Yanıtlama Süresi 0,8-1 saniye  Boyutlar (mmxmmxmm) 800x130x77 Max. Güç Yoğunluğu 54 W/CM IP Sınıfı IP65 Çalışma Gerilimi 235VAC/50Hz Garanti Süresi 2 YIL. X”Cam Tüp Çapı 11 mm
Gövde Özellikleri
Cam Tüp Tipi Tek Tüp (ST) Kullanılan Malzeme Alüminyum. maksimum boy 355 mm Renk Özel Boya(Siyah) Çalışma pozisyonu Yatay / Dikey Güç Kablosu. 3×2,5mm2 Filament Sıcaklığı 2200 °C
Montaj Özellikleri
Renk Sıcaklığı 2400 °K Uygulama Yüzeyi Duvar/Tavan Reflektör Tipi Altın Min. Montaj Yüksekliği 1500 Tel tipi Tungsten. Maksimum Montaj Yüksekliği 3000 IR Başlık Tipi QIL6

Açık Alan Isıtma Sistemleri Fiyatları ve Kurulum

avrupa misting acik alan isitma sistemleri

Uzman personelimiz tarafından uygulama alanına yapacağımız. Ön keşif sonrasında mekan için en ideal sistem belirlenerek projelendirilir. Üstelik Isıtma sistemleri mekana özel entegre edildiği için kullanılacak olan tüm ürünler modeli hesaplanarak ancak açık alan ısıtma sistemleri fiyat oluşturulur.

Açık Alan Isıtma Sistemleri Fiyatları

Özetle hizmet içeriği kullanılan ısıtıcı grupları müşterilerimize sunarız. Hizmetimiz net ve şeffaf hale getirilir, açık alan ısıtma sistemleri fiyat müşterimiz ile paylaşarak hızlı şekilde kurulumu sağlanır.

Ekonomik

Sistemlerimiz Diğer Sistemlere Kıyasla Oldukça Ekonomiktir.

Düşük Bakım

Minimum Bakım, Uzun Yıllar Sorunsuz Kullanabilirsiniz.

Kızıl Ötesi Isıtma

İnfrared Isıtıcı Flaş Isıtma Isının Temas Ettiği En Yakın Yere Isısını Yansıtır.

Garanti

Ürünlerimiz Avrupa Misting Güvencesi ile 2′ Yıl Garantili.

Bazı Uygulama Videolarımız

Uygulama Yaptığımız Diğer Alanlar.

Cafe Serinletme Sistemleri. Açık Alan Serinletme Sistemleri, Araç dezenfeksiyon Sistemleri, Buharlı Vantilatör, Açık Alan Isıtma Sistemleri, Isıtmalı Masa. Toz Bastırma Sistemleri Bağlantıların üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.