Cafe Serinletme Sistemleri

Cafe Serinletme Sistemleri Nasıl Çalışır?

cafe serinletme sistemleri

Cafe Serinletme Sistemleri şebeke hattından alınan suyu mikron ebatlı filtrelerden süzerek yüksek basınçlı pompaya servis eder 100 150 bar arası basınçla çıkan su özel olarak tasarlanmış nozul başlıklarına gönderir, nozul başlıklarından 10 mikrondan daha ufak su parçacıkları halinde ortama püskürterek ortam ısını 10, 15 derece soğutur.

Ortama püskürtülen ultra ince soğuk buhar sıcak hava ile tepkimeye girerek havada kaybolur cafe serinletme sistemleri ıslaklık hissi dahi vermez sıcak havada müşterilerinize ferah bir ortam oluşturur.

Avantajları

  • Cafe serinletme sistemleri mekan sıcaklığını 15 ºC düşürür, Uygulama alanın oksijen seviyesini yükselterek ferah, stril bir ortam oluşturur. Diğer işletmeler ile aranızda fark yaratır ve işletmenizde mali açıdan artış sağlar,
  • Ortamda toz varsa bastırır havada oluşabilecek toz polen oluşumuna izin vermez, Havanın sıcak olması ile çoğalan sinek sivrisinek gibi haşereleri uzaklaştırır,
  • Kötü kokuları bastırır, Ek olarak entegre edilen dozaj pompası ile istenilen hoş koku ortama verilebilir,
  • 35 m2 ‘de 1 adet 65 cm Buhar püskürtücü vantilatör ortam sıcaklığını hızlı ve etkili düşürmede büyük öneme sahiptir, cihazımız, çevredeki potansiyel müşteriler için ön hatta oluşturulan Soğuk sis buharı oldukça dikkat çekicidir.
  • Yüksek basınç flaş buharlaşma olduğu için düşük basınçlı ürünlerde görülen ıslatma damlatma kesinlikle olmaz.

1′ Sınıf Yerli Üretim Cafe Serinletme Sistemlerimizin Özellikleri

1′ Kalite yerli üretim Cafe serinletme sistemlerimiz müşterilerimizin öneri dilekleri neticesinde geliştirilmiş dokunmatik ekran, telefon bleutooth bağlantı ağı ile kontrol edilebilen yüksek basınçlı pompa, alüminyum döküm kanatları düşük ses gürültüsüne sahip uzaktan kumandalı güçlü pervaneler,  ve 200 bar üzeri basınca ve daha fazlasına dayanan boru ve bağlantı parçaları sınıfının en iyi olma özelliğine sahip olarak hizmete sunulmuştur.

Sanayi Tipi Vantilatör

cafe serinlemme sistemleri sanayi tipi vantilatör

Cafe ve restoranlar için özel üretim düşük ses gürültüsü kolay kontrol uzaktan kumandalı ( 220 v 50 hz) mofoze fiş, 50 cm, 65 cm, 75 cm çaplarında, 5 hız kademeli kendinden salınımlı, otomatik 90 derece döner başlık, Alüminyum alışım kanat, bakır sargı motor, soğuk çekme tel kafes, renk siyah ses desibeli 43 – 53- 63  desibel korozyona karşı epoxsi siyah toz boya, yüksek kalite seri Yerli üretim. 303 paslanmaz çelik çember ring 4 nozul çıkışlı hızlı boru bağlantılı. Yerli Üretim.

Cafe Serinletme Sistemleri Yüksek Basınçlı Pompa

cafe serinletme sistemleri pompa

Dünyanın ilk kontrol sistemi, mobil APP özelliği, dokunmatik kontrol ve akıllı zamanlayıcı dahil olmak üzere şirketimizin ürünlerinin avantajlarından biridir. Sadece bu değil, aynı zamanda 50 metre uzakta duvar içerisinde olsa bile kumanda da edebilir. Diğer bir güçlü özellik, bir telefonun birden fazla makineye bağlanabilmesidir. sınıfının en sessiz ürünüdür. 1000 Psi basınç (70) Bar otomatik boşaltma su kesintisine karşı koruma yüksek elektirik akımına karşı koruma sınıfının en iyisi en çok tercih edilen modeldir.

Yüksek Basınçlı Pompa

cafe serinletme pompası yüksek basınçlı pompa

Paslanmaz çelik gövde tasarım,  70 /120 bar çalışma aralığı, Zaman ayarlayıcı, telefon bağlantılı wifi bluetooth kontrol (ayarlanabilir püskürtme süresi) Otomatik boşaltma, Selonoid valf, Su kesintilerine karşı koruma, Yüksek elektrik akımına karşı koruma, su bağlantı noktaları sarı metal (prinç) / Uzun ömürlü, İtalyan Malı  Yerli Üretim.

cafe serinletme sistemleri nozul

Nozzle (Nozul)

303 Kalite paslanmaz çelik, Temizlenebilir, Damlatmaya karşı yüksek hassasiyet. çek valf  (anti drip) Özel Üretim m5 / 10 24 Diş çapı, 0.10 mm (3 mikron ) Dk.0.33 ml/h tüketim – 0.15 mm (5 mikron) Dk. 0,50 ml/h tüketim  – 0.20 mm (7 mikron) 0.75 ml/h tüketim  – 0.30 mm (8 mikron ) – 0.40 mm ( 10 mikron ) – 0.50 (12 mikron ) mm delik çapları. Yerli Üretim.

Hat bağlantı aparatları :

cafe serinletme sistemleri bağlantı parçaları

‘Tee’ Lee’ Boru Birleştirici ‘ Dönüştürücüler ‘ Hat sonlu taşıyıcı ‘ Nozul Taşıyıcı ‘ – 303 kalite paslanmaz çelik, boru bağlantı noktaları sarı metal yüksek basınca dayanımlı hızlı bağlantı 3/8- 1/4 – 5 mm çaplarda nikel kaplı prinç. Yerli Üretim

Filtre 

cafe serinletme sistemleri filtre

5 / 10 / 15 mikron katmanlı iç filtre, mono metre ( basınç göstergesi ) 12 Bar dayanımlı, Sert plastik malzeme, Temizlenebilir, Tekli, çiftli, üçlü grup 10 inch. Yerli Üretim.

Boru – 5 mm – 1/4 mm – 3/8 mm çaplarda yüksek basınca dayanımlı polyamid mamül boru ve ya paslanmaz çelik boru Yerli Üretim.

Cafe Serinletme Sistemleri Kurulum ve Fiyatlandırma

Cafe Serinletme Sistemleri Su Buharı Püskürtmeli Soğutma Sistemleri
Cafe Serinletme Sistemleri Su Buharı Püskürtmeli Soğutma Sistemleri

Cafe serinletme sistemleri uzman personelimiz tarafından uygulama alanına yapacağımız ön keşif sonrasında kafe için en ideal sistem belirlenerek projelendirilir. Kafe serinletme sistemi işletmeye özel entegre edildiği için kullanılacak olan tüm ürünler hesaplanarak fiyat oluşturulur.

CAFE SERİNLETME SİSTEMLERİ FİYATLARI

Hizmet içeriği ve kullanılan parçalar tek tek kalem alınarak müşterilerimize teklif usulü sunularak hizmetimiz net ve şeffaf hale getirilir, cafe serinletme sistemi en hızlı şekilde kurulumu sağlanır.

EKONOMİK
Sistemlerimiz Diğer Sistemlere Kıyasla Oldukça Ekonomiktir.

DÜŞÜK BAKIM
Minimum Bakım, Uzun Yıllar Sorunsuz Kullanabilirsiniz.

ISLATMAZ
Damlatmaya Karşı Yüksek Hassasiyet Flaş Buharlaşma.

GARANTİ
Ürünlerimiz Avrupa Misting Güvencesi ile ‘2’ Yıl Garantili.

Referanslarımız

Simit Sarayı

acık alan serinletme sistemleri

Big Mamma’s

acık alan serinletme sistemleri

Vakko

acık alan serinletme sistemleri

Özsüt

cafe açık alan serinletme sistemleri