Toz Bastırma Sistemleri

Toz Bastırma Sistemleri Toz İndergeme Sistemleri toz önleme sistemleri

Toz bastırma sistemleri günümüz dünyası madenciliğe, üretime ve fabrika üretimine her zamankinden daha bağımlıdır, ancak bunlar havayı kirleten ve yaygın sağlık sorunlarına neden olan süreçlerdir. TÜRKİYE CUMHURİYETİ Çevre ve şehircilik bakanlığının toz ile mücadele yönetmeliği göre. İşleme tesisleri ve diğer çalışma alanları hava kirliliğinin üçüncü en büyük nedenidir . Toz kirliliği kontrolü hiçbir zaman şimdi olduğundan daha önemli olmamıştı.

Toz kontrol sistemleri, işçilerin sağlığını veya güvenliğini korumak, çalışma sahalarında toz kirliliğini önlemek için kullanılmaktadır. Sis sistemi, çimento üretimi, çelik üretimi vb. Nedenlerle havada asılı kalan toz partiküllerini hapseder çevreyi ve halkın sağlığını korumak için tozu bastırır.

Bu önleyici tedbir olmadan, sanayi çalışanları ve çevre daha yüksek risk altındadır. Madencilik endüstrisi tarafından üretilen kömür tozu, uygun şekilde kontrol edilmediğinde siyah akciğer hastalığına neden olmaktadır. Düzenli olarak toz kontrol kullanarak, bir endüstri emisyonlarını ve çalışanların sağlık risklerini önemli ölçüde önlemektedir.

Toz Bastırma Sistemleri Nasıl Çalışır ?

Avrupa Misting birincil toz bastırma sistemimiz, işleme sırasında kaçan toz parçacıklarını kontrol altına almak ve kontrol etmek için yüksek basınçlı sis kullanır. Sis daha sonra toz parçacıklarını zemine geri iter, havadan uzaklaştırır ve toz inhalasyonu ve toz kirliliği ile ilgili endişeleri ortadan kaldırır. Avrupa Misting, hem iç hem de dış çalışma ortamları için toz kontrol çözümleri sunar.

Toz bastırmayla ilgili en son gönderimizi okumak için blogumuzu ziyaret edin . Toz kontrol sisteminin ne olduğunu ve toz kontrol tekniklerimizi bu kadar etkili kılan şeyin ne olduğunu öğreneceksiniz.

İç Mekan Toz Bastırma Sistemleri

Avrupa Misting Toz kontrol sistemleri, tozun giriş veya çıkış noktasının çevresi boyunca monta yapılmaktadır. Boru üzerine sıra şeklinde nozullar aracılığıyla iç mekan çalışma ortamlarındaki tozu kontrol eder. Tescilli sis fanımız , daha kapsamlı kapsama alanı sağlayan havai hatlara arzu edilen bir alternatiftir. Revolution® serisi, tek başına geleneksel statik hatlardan daha verimli toz kontrolü sağlamak için
tasarlanmıştır.

Avrupa Misting ayrıca piyasadaki en geniş mobil ürün serisini sunmaktadır. Megafog , iç mekanda konuşlandırılabilen ve gerektiğinde tesis çevresinde hareket ettirilebilen bir toz bastırma makinesidir. Bu Megafog, sabit uygulamalar için de montajı uygularız.

Dış Mekan Toz Bastırma Sistemleri

Avrupa Misting, açık veya dış mekan çalışma ortamı için tercih edilen çözümdür. Havadaki tozu bastırmak için 1 metre ile 50 metre arasında sis fırlatabilir. Bu üniteler sabit veya hareketli olabilir ve kendi kendini idame ettirebilir veya mevcut güç veya su kaynaklarına bağlanabilir. Sistem, tek bir kontrol merkezinden tek başına veya toplu bir bütün olarak yönetilebilir.

Ayarlanabilir nozul halkaları gibi benzersiz özellikler, yüzeye uygun miktarda nem uygulayarak uygun sis çıkışını sağlar. Bu, tozu kontrol etmeye, toz yığınlarını yönetmeye ve etrafta uçuşmalarını önlemeye yardımcı olur.

Özel çalışma ortamınıza ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, Avrupa Misting ayrıca tozu etkili bir şekilde bastırabilen kalıcı fikstür sis sistemleri de sunar. Toz zorluklarınız ne olursa olsun, yenilemeyen kaliteli bir çözüme ve şirket içi uzmanlığa sahiptir.

Sistemin Faydaları

Bir toz bastırma sistemi, endüstriyel tesisinizin etrafındaki hava kalitesini kontrol etmek için gücü ellerinize verir. Birine sahip olmak, çalışanlarınızı daha verimli hale getirecek ve işlerini tam kapasite ile yerine getirebilecek. Toz kontrol sistemleri aynı zamanda OSHA ile uyumlu olmanızı kolaylaştırır, böylece bir çalışanın güvenlik ihlalinden kaynaklanan
cezalardan kaçınabilirsiniz. İş yerinizde sağlıklı değişiklikleri uygulamaya hazır olduğunuzda Fogco’ya dönün.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

KEŞİF

Müşterilerimizin İhtiyaçları Doğrultusunda Toz Bastırma Sistemleri , Keşif İmkanı.

PROJELENDİRME

İmal Ettiğimiz Ürünler ve Taahüt Grubuna giren işler Makine Mühendislerimiz Tarafından Bilgisayar Destekli Yazılımlar Kullanılarak Projelendirilmektedir.

TEKLİF

Yaptığımız Keşif / Proje çalışmaları sonucu vereceğimiz Ürün ve Hizmetler Yazılı Teklif usulüyle Müşterilerimize Sunularak Hizmetin içeriği Şeffaf ve Net bir hale getirilir.

Avrupa Misting olarak, sistemlerimizi dikkatlice tasarlıyoruz ve toz kaynağını işleyecek ürünler öneriyoruz. Damlacık boyutunun veya dağıtımın önemli olduğunu biliyoruz. Uzmanlığımızı ve çok yönlü ürün hattımızı birleştirerek, en iyi toz bastırma çözümlerini sunabilmekten gurur duyuyoruz. Yüksek basınçlı sis endüstrisinde öncüdür. Üstelik 2001’den beri faaliyet göstermekteyiz ve en kaliteli üretim ile pazara yeni, etkili sis çözümleri getiriyoruz. İçeride veya dışarıda olsun, boyuttan bağımsız olarak toz kontrolü sorunlarınızı çözecek deneyime sahibiz.

Avrupa Misting toz bastırma sistemleri, havada toz parçacıklarını tutmak için yüksek basınçlı sis kullanarak çalışır.
Sistemlerimiz ile oluşan tozu tekrar yere doğru itmek ve bir soruna dönüşmesini engellemek için yeterlidir.
Toz bastırma sistemlerinin kullanılmasını gerektiren sektörlerde çalışan birçok şirket var. Neredeyse otuz yıldır,
Avrupa Misting inşaat, madencilik, yıkım, atık yönetimi ve daha pek çok alanda çalışanlarla işbirliği yaparak onlara hem iç hem de dış mekan toz bastırma için piyasada bulunan en geniş ürün yelpazesini sağlıyor.

Toz bastırma sistemleri sunan diğer şirketlerin aksine, toz bastırma hizmetlerimizi gereksinimlerinize göre kişiselleştirebiliriz. Ekibimiz, tesisinizin özelliklerine göre bir toz bastırma sistemi oluşturmak için mühendisleriniz proje çalışması yapar. Doğru toz bastırma cihazlarını ve sistemlerini ve ayrıca toz parçacıklarının boyutuna göre en iyi nozulları seçmenize yardımcı olacağız. Bazı tesislerde, yüksek tozlu alanlar, dış toz kontrolü veya diğer hususlar için sisteme ek bileşenlerin dahil edilmesi gereke bilir. Uzmanlığımız, verim veya tam toz bastırma için etkili bir şekilde çalışmak üzere tasarlanan bir sistem.

Diğer Uygulamalarımız için Hızlı Bağlantılar: Nemlendirme Sistemleri. Açık Alan Serinletme Sistemleri. Açık Alan Isıtma Sistemleri. Cafe Serinletme Sistemleri. Cafe Isıtma Sistemleri. Ultrasonik Nemlendirme. Mantarhane Nemlendirme. Manav Reyonu Sisleme. Sisleme Nozul. Sisleme Pompaları. Buharlı Vantilatör. Sulu Vantilatör. Sanayi Tipi Vantilatör. Isıtıcılı Masa. Bahçe Soğutma Sistemleri.