tavuk çiftliği serinletme

Kümes Hayvanı Tavuk Çiftliği Soğutma Sistemi sıcak havalarda, tavuklar ve hindi Sıcaklık stresi ile savaşmak için çok fazla enerji kullanılır ve oldukça maliyetlidir. Tavukların doğal bir ısı azaltma aracı yoktur. Sıcak olduğunda, daha az yemlenir, daha az yumurtlar ve sağlıkları zarar görerek telef olurlar. Bu da işletmeler için büyük bir kayıp anlamına gelir. Burada kümes hayvanı tavuk çiftliği soğutma serinletme sistemi yetiştiriciliğinde soğutma sisteminin önemli bir rolü vardır.

Kontrollü Soğuk Hava iklimi ile işçiler ve hayvanlar daha güvenli ve mutlu olmasını sağlar. Çiftlikteki yöneticiler, çalışanlarının sıcak havalarda güvenli ve üretken kalmaları için yıllardır mücadele ediyor. Çünkü çalışanlar daha serin bir ortamda daha verimli çalışmaktadır üstelik Avrupa Misting kümes hayvanı tavuk çiftliği soğutma sistemi ile sıcak havalarda oluşan kötü kokularıda bastırmaktadır oluşumuna izin vermemektedir. Böylece çalışanlara ve kümes hayvanlarına daha ferah bir ortam oluşturularak daha fazla verim sağlamaktadır. Avrupa Misting Sistem soğutma teknolojisini kullanarak, iş gücünüz daha yüksek moral ile daha üretken ve daha etkili olacaktır. Uzun süren vardiyaları kolaylaştırmaya sisteme ek olarak takılan dozaj pompası ile dilediğiniz kokuyu çiftliğinize opsiyonel olarak püskürte bilirsiniz, tarımsal Soğutma çiftlik ve çiftlik kokularını azaltır.

Kümes Hayvanı Tavuk Çiftliği Soğutma Serinletme Sistemi Çalışma Prensibi

Avrupa Misting kümes hayvanı tavuk çiftliği soğutma sistemi şebeke hattından alınan suyu mekanik filtrelerden süzerek mikrop ve kireçten önler yüksek basınçlı pompa ile arındırılmış su 70  150 bar basınçla özel olarak tasarlanmış nozullara göndererek suyu 10 mikrondan daha ufak parçalara ayrıştırarak püskürtür, püskürtülen su molekülleri o kadar ufaktır sıcak hava emerek kaybolur. Ana makine üzerinden çalışma süresini ayarlanabilir. Oldukça ekonomik düşük bakım gerektirmesi tavuk çiftlikleri için vazgeçilmez bir soğutma sistemi olmasına sebeb olmuştur.

Kümes Hayvanı Tavuk Çiftliği Soğutma Serinletme Sistemi Faydaları

Çiftlik sıcaklığını 10 15 derece düşürür.

Kanatlı Haşereleri uzak tutar.

Sıcaklık stresine bağlı düşük verim ve tavuklarda fire kaybını önler.

Sıcaklık stresinden kaynaklı ölümlerin önüne geçer.

Tavuk çiftliklerinde sıcaklığın yükselmesiyle artan kötü kokuları bastırır.

Tozu bastırır, oluşumuna izin vermez.

Sisteme ek olarak takılan dozaj pompası ile sıvı olarak katacağınız dezenfekte edebilirsiniz.

Kümes hayvanı tavuk çiftliği soğutma sistemi çalışanlar için ferah bir ortam sunarak iş verimini artırır.

Kümes Hayvanı Tavuk Çiftliği Soğutma
Kümes Hayvanı Tavuk Çiftliği Soğutma

KEŞİF

Müşterilerimizin ihtiyaçları; açık alan serinletme, endüstriyel soğutma, nemlendirme veya sis efekti olarak değişiklik gösterebilmektedir.

PROJELENDİRME

İmal ettiğimiz ürünler ve taahhüt grubuna giren işler, makine mühendislerimiz tarafından bilgisayar destekli yazılımlar kullanılarak titizlikle projelendirilmektedir.

TEKLİF

Yaptığımız keşif/proje çalışmaları sonucu vereceğimiz ürün ve hizmetler yazılı teklif usulüyle müşterilerimize sunularak hizmetin içeriği şeffaf ve net bir hale getirilir.

BAYİ YÖNLENDİRME

Farklı coğrafi bölgelerde hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla distiribütorlük ve temsilcilikler verilmektedir.

TEKNİK SERVİS

Yetkili servis başvuruları için, servis adaylarının direk olarak firmamızla temasa geçmeleri gerekmektedir.

EĞİTİM

Avrupa Misting bütün eğitim hizmetlerini herhangi bir ücret talep etmeksizin gerçekleştirir.

Bu gönderiyi paylaş