Sis Efekti Oluşturma Sistemi çevre düzenlemesi, su özelliklerine, yürüyüş yollarına, ve bahçe alanlarına sis efektleri eklemenin benzersiz bir yöntemidir . Avrupa Misting, tarafından oluşturulmuş ve geliştirilmiştir. Sistem, herhangi bir açık hava uygulamasına hafifçe girilmesini sağlayarak parklar, havuzlar, şelaleler, bahçeler özel olarak entegre edilerek otantik bir görünüm oluşturulur.

Sis efekti oluşturma sistemi, yeni bir inşaat projesine veya 20 yıllık bir araziye kolayca monte edilebilen özel olarak tasarlanmış bir montajdan yararlanır. Sistem, portatif olarak kurularak uygulama alanına entegre edilir ve herhangi bir yapıya monte edilmediğinden, sistem proje sahası boyunca kolayca ve hızlı bir şekilde kurulabilir.

Çevre düzenlemesi yükseltici düzeneği, doğrudan istenen alan boyunca yürütülen besleme hattına bağlanır. Yükselticiler için kullanılan özel bellek tüpü, sisin maksimum etki için yönlendirilmesini ve kontrol edilmesini sağlar. Ayrıca, çevre düzenlemesi olgunlaştıkça, sis gerektiği şekilde yeniden yönlendirilebilir.

Sis efekti oluşturma sistemi 1000psi pompa modülünü ve özel olarak tasarlanmış Çevre Düzenleme yükselticileri kullanarak, herhangi bir standart peyzaj projesi, serin ve yatıştırıcı bir tropikal vitrin haline dönüştürülebilir.

Sis Efekti Oluşturma Sistemi Fiyatı Projelendirme ve Kurulum

Ücretsiz olarak sunduğumuz keşif hizmetimizde uygulama alanında kullanılacak olan tüm ürünler netleştirilerek projelendirilir hizmet içeriği ve fiyatları açık teklif usulü müşterilerimize sunularak hizmet içeriği şeffaf hale getirilir. Kullanılacak ürün kiti hızlı ve kolay kurulum sağlamak için tasarlanmıştır. Belirli bir kare ayağı alanını kaplamak için gerekli tüm bileşenlerin önceden belirlenmiş bir miktarını içerir. Sistem, kanıtlanmış teknoloji ve kaliteli pompa tasarımını birleştirerek yıllarca kaliteli sis etkisi ve dış mekan soğutma sağlar . Sistemler herhangi bir konut, ticari veya endüstriyel uygulama için kullanılabilir.

Manav reyonu Sisleme Nemlendirme Sisteminin Özellikleri

  1. Reyonlara koyulan valf ile dilediğiniz reyonun açabilir ve kapatabilirsiniz.
  2. Sistem Ana makinasindan çalışma zaman ayarı yapılabilir.
  3. Su tüketimi ve maliyeti diğer sistemlere kıyasla oldukça düşüktür.
  4. Oluşan sis buharı oldukça dikkat çekicidir.
  5. Nerdeyse gözle görülemeyecek göze çarpmayacak şekilde mükemmel montaj.
  6. Avrupa Misting Manav reyonu sisleme nemlendirme sistemleri yüksek basınç kullanan firma olduğumuz için gurur duyuyoruz kullanmış olduğumuz tüm ürünler İsveç ve japon menşeili tezgahlarda üretiyoruz yalnızca kullanmış olduğumuz pompa İtalyan markası olan Hawk pompa tercih ederiz ülkemizden 75 ülkeye ihraç edilen dünyanın en iyi sistem parçalarına sahibiz kullanmış olduğumuz boru ve parçalara ömür boyu garanti pompa ve nozullara ise 2 yıl Avrupa misting güvencesi ile garanti kapsamındadır.

Manav Reyonu Sisleme Nemlendirme Sistemleri Kurulum Fiyatlandırma

Avrupa Misting Manav reyonu sisleme nemlendirme sistemleri yapmış olduğumuz ücretsiz keşif sonrasında uygulama alanı için kullanılacak olan ürünler belirlenerek hesaplanır. Uygulama alanında kullanılacak olan tüm ürünler açık teklif usulü müşterilerimize sunularak manav reyonu sisleme nemlendirme sistemi hizmet içeriği net ve şefaf hale getirilerek en hızlı şekilde kurulumu sağlanır.

KEŞİF

Müşterilerimizin ihtiyaçları; açık alan serinletme, endüstriyel soğutma, nemlendirme veya sis efekti olarak değişiklik gösterebilmektedir.

PROJELENDİRME

İmal ettiğimiz ürünler ve taahhüt grubuna giren işler, makine mühendislerimiz tarafından bilgisayar destekli yazılımlar kullanılarak titizlikle projelendirilmektedir.

TEKLİF

Yaptığımız keşif/proje çalışmaları sonucu vereceğimiz ürün ve hizmetler yazılı teklif usulüyle müşterilerimize sunularak hizmetin içeriği şeffaf ve net bir hale getirilir.

BAYİ YÖNLENDİRME

Farklı coğrafi bölgelerde hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla distiribütorlük ve temsilcilikler verilmektedir.

TEKNİK SERVİS

Yetkili servis başvuruları için, servis adaylarının direk olarak firmamızla temasa geçmeleri gerekmektedir.

EĞİTİM

Avrupa Misting bütün eğitim hizmetlerini herhangi bir ücret talep etmeksizin gerçekleştirir.

Bu gönderiyi paylaş